Вже 500 пар черкащан уклали шлюб за добу (фото)

11 липня 2018, 17:19
500 пар черкащан уклали шлюб за добу

Фото: Вичерпно

Сьогодні на Центральному стадіоні Черкас відбулася 500-та церемонія реєстрації "Шлюбу за добу", про це пише видання "Вичерпно"

Нагадаємо, Міністерство юстиції України запровадило пілотний проект "Шлюб за добу" у Черкасах, який стартував ще у квітні 2017 року. Якщо пара бажає зареєструвати свій шлюб не чекаючи місячного терміну, за обраними місцем та визначені строки, може звертатися до організатора державної реєстрації шлюбу у Черкасах – Комунальне підприємство «Центральний стадіон» Черкаської міської ради. Пізніше до проекту приєдналися міста Сміла, Канів, Умань та село Білозір’я Черкаського району.

500 пар черкащан уклали шлюб за добу

Фото: Вичерпно

Сьогодні шлюб за добу взяли Сергій Видиш і Олександра Кулик, яка вже буквально незабаром носитиме прізвище чоловіка. Наречена розповіла, що зустрічається з майбутнім чоловіком уже 9-й рік. Приїхали вони на церемонію з Кам’янського району.

Наречені розповіли, що процедура одруження за добу їм подобається, адже це дуже зручно.

- Ніхто із знайомих раніше не пробував, ми перші, але всім задоволені. Ми просто хотіли одружитися за добу, але нам сказали, що це ювілейне одруження і запропонували розписатися на Центральному стадіоні. Було неочікувано, але вирішили погодитися, — розповіла Олександра.

А працівники юстиції запевнили, що такі «шлюби за добу» навіть міцніші. Адже згідно їхньої статистики, пари, які одружуються «поспіхом», за добу, розлучаються не частіше за «звичайні».

- Послуга була запроваджена Мінюстом у 2016 році. Наша область приєдналася у квітні 2017 року. Першим комунальним підприємством, яке долучилися до проекту, став саме Центральний стадіон. Сьогодні реєструємо ювілейну 500-ту пару. З цих усіх шлюбів — 97 шлюбів з іноземцями, — розповів начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

Із переліком документів, які потрібні для реєстрації «Шлюбу за добу», можна ознайомитися ТУТ.

Вгору