Витрачати гроші або економити: черкаська психологиня дала вичерпну відповідь

11 січня 2021, 22:32

Черкаська психологиня Наталія Холоденко розповіла, чи варто економити або краще витрачати і балувати себе хоч зрідка.

Своїми думками вона поділилася в особистому блозі на сторінці в Instagram. За її словами, багато хто боїться великих грошей і вірять, що багатим можна стати лише в тому випадку, якщо виграти лотерею або вдало вийти заміж.

На її думку, вся ця нескінченна економія і боязнь в підсумку вбиває мотивацію рости як в професійному, так і в особистому плані. Тут би з боргами розрахуватися або на нові черевики зібрати, який розвиток. Крім того, важливо зрозуміти, що потрібно щось змінювати в житті, а не миритися з обставинами.

- Я зрозуміла, що чимало людей ненавидять багатих. Тому найбільша кількість образ виникає в темі класової нерівності "багаті і бідні". Але поки не зрозумієш, чого тобі не дістає і що потрібно щось міняти, нічого в житті не зміниться і незрозумілі образи залишаться, - зазначила психологиня.

Вона пояснила, що не потрібно витрачати гроші бездумно, скуповуючи все і вся навколо, ганяючись за модними брендами. Кожна покупка повинна нести користь для вашого розвитку і стати корисною в майбутньому.

- Отже, уявіть, вирішили ви зібрати на відпочинок в Туреччині в п'ятизірковий готель. Так, йдіть до цієї мети, відкладайте з зарплати хоч трохи грошей. Адже, якщо нічого не робити, а тільки мріяти про щось, то нічого і не буде, - додала Холоденко.

Поділитись

Коментарі

Вгору