Виставка картин створених дітьми відкрилася у Черкасах

12 березня 2020, 09:04

Виставка унікальних картин – створених дітьми-художниками спеціально, щоби продати їх на аукціоні і пустити кошти на корм та ліки для тварин, яких забрали із вулиці, відкрилася 11 березня у Черкаському обласному краєзнавчому музеї.

Ініціаторами безпрецедентного заходу стали Черкаський обласний благодійний фонд «Життя», Черкаський обласний краєзнавчий музей, ЧДТУ, Черкаський обласний клуб службового собаківництва ТСОУ та черкаська ветеринарна клініка, де діє соціальна програма для безпритульних тварин «Vetta-Survey».

На цій виставці картин «Це мій справжній найщиріший вірний друг!» представлено роботи саме дітей. І це означає, що у нас ростуть не лише вкрай талановиті, але й добрі, гуманні та відповідальні діти. Які передали свої картини саме на благодійність. І я сподіваюся, що у майбутньому ці, поки що юні художники прийдуть до музею, де вперше експонувалися їх роботи, і саме тут ми влаштуємо їх першу дорослу виставку, - констатувала директор Черкаського обласного краєзнавчого музею Ірина Собко.

Коментарі

Вгору