“Вирішив поправити здоров’я”: собакоїда із Черкащини “прославили” на центральному телеканалі (відео)

22 лютого 2018, 23:01

У селі Львівка на Черкащині вже більше 10 років безслідно зникають собаки. Їх не можуть знайти ані живими, ані мертвими. Жителі знають, що це справа рук їхнього односельчанина – собакоїда. У студії програми "Говорить Україна" з’ясовували, чому майже всі селяни потурають цьому диваку і чи понесе чоловік кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами, пише  vikka.ua.

"Собаки скавчать. Він їх прив’язує на кілочок і рубає, а сам каже, що не робить їм боляче", – так розповідають сусіди чоловіка, який харчується собаками, Дмитра Рябчуна. Свідками такого жахливого видовища є й діти, які гуляють на вулиці.

Друг Дмитра Віктор захищає його, мовляв, те, що він робить – нормально, і навіть більше того, вважає його рятівником: "Деяких віддають господарі, яким собака вже не потрібна".

Сільський голова Віктор Назаренко запевняє, що дізнався про чоловіка нещодавно і попередив його, що жорстоке поводження карається законом. 24 січня члени виконкому прийняли рішення, щоб поліція відкрила стосовно чоловіка кримінальне провадження.

Собакоїд вийшов на зв’язок зі студією онлайн. Розповів, що почав їсти собак, коли відчув фінансові труднощі.

"Прочитав те, що корисно їсти, подивився китайські передачі і таким чином вирішив поправити здоров’я. Дуже ефективно, до речі", – каже чоловік. Думці фахівця про те, що собачатина насправді не корисна, він не повірив.

Начальник сектору комунікації ГУНП в Черкаській області Дмитро Грищенко розповідає, що санкція статті про жорстоке поводження із тваринами передбачає арешт до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору