Випускники смілянського хореографа танцюють разом з відомими зірками (фото)

13 травня 2017, 20:25

Всесвітньовідомий танцювальний гурт "Kazaky", основний склад балету українського виконавця Дмитра Монатіка, власні школи танцю в Китаї, Кореї та Арабських Еміратах – ось неповний перелік місць, де успішно працевлаштовуються випускники смілянина Максима Селіванова. 17 років тому чоловік перетворив традиційно-зразковий танцювальний колектив своєї матері на сучасну танцювальну школу "Шторм". Відповідно назві до Сміли "увірвалися" раніше не бачені стилі – хіп-хоп, брейк-данс, хаус та вакінг, пише "Нова Доба".

Танцівники зі "Шторму" не лише "взяли" в 2006-му Кубок світу з танців, до них самих уже їдуть вчитися. Уже традиційний фестиваль сучасного танцю "Open Storm Battle" цьогоріч зібрав 450 учасників з усієї України: Харкова, Києва, Дніпропетровська, Тернополя.

Але зупинятися керівник "Шторму" не збирається. У його планах – відкрити вже цього літа в Смілі першу в Україні школу діджеїнга для дітей.

− У маленький райцентр важко "заманити" танцівників із міст-мільйонників. Тож щоразу доводиться ретельно працювати над програмою, запрошувати ТОП-танцівників для майстер-класів, цікавих гостей, − говорить Максим Селіванов. – Щоб рекламувати себе, ми постійно знімаємо короткі 5-хвилинні фільми, у яких танцем намагаємося розповісти якусь історію. Робимо це професійно, навіть "дрон" використовуємо. Плануємо також відкривати нові напрямки в школі – паркур, акробатику, акторську майстерність. А найамбітніший задум – це дитяча школа діджеїнгу. Перша в Україні.

Вихованців Максима Селіванова надихають випускники "Шторму" − учасник гурту "Kazaky" Кирил Федоренко знімався у кліпі разом із співачкою Мадонною, а інша випускниця Карина Коломієць – танцює в основному складі балету співака Дмитра Монатіка.

− Я і сам колись спробував власні сили у балеті Таїсії Повалій. І не пройшов через зріст, − розповідає хореограф Максим Селіванов. – Але мене побачив хореограф Повалій, узяв до себе на навчання та відкрив мені світ сучасних танців. Бо в Київському університеті культури і мистецтв, де я на той час вчився, навіть відділення такого не було. Лише бальна "класика" і все.

Усі отримані знання Максим привіз до рідної Сміли, де продовжив танцювальну династію (хореографом була його мати).

Тепер його "дітище" − це 7 філіалів у Смілі, а також танцювальні школи в Шполі, Городищі та Кам’янці. І 300 юних танцівників від 3 до 18 років, серед яких щороку спалахують нові зірки.

Вгору