Наша вимога: в два рази знизити тарифи, – Вілкул

30 листопада 2017, 08:31

Співголова фракції Опозиційного блоку у парламенті Олександр Вілкул виступив різко проти прийнятого Радою проекту держбюджету. На своїй сторінці в Facebook він написав: «Влада продавила у першому читанні ганебне голосування за черговий держбюджет злиднів!».

Олександр Вілкул назвав головні пріоритети Опозиційного блоку, які партія включила до альтернативного варіанту держбюджету, розроблений і поданий парламентарями до Верховної Ради.

«Наша вимога: в два рази знизити тарифи. Ми проти геноциду людей! За рік інфляція перевищила 16%, ціни зросли в рази, а прожитковий мінімум «збільшують» всього на 16 грн - до 1 700 грн?! Наша вимога: прожитковий мінімум - 3200 грн, мінімальна пенсія - 3500 грн (влада пропонує 1 373), мінімальна зарплата - 5000 грн (влада пропонує новий 3 723)», - написав Олександр Вілкул.

Опозиціонер зазначив, що гроші на це можуть бути отримані з працюючої економіки та оптимізації невиправдано роздутого фінансування чиновників і силовиків.

«Ми проти триваючого бездумного набору кредитів і перетворення України на сировинний придаток. Наша вимога: забезпечити людей роботою і підтримати промисловість. Для реалізації цього ми подали законопроекти по «Новій Індустріалізації». Задумайтесь: у бюджеті-2018 влада запланувала всього 50 млн грн на інновації. Для порівняння - це витрати всього за один день на СБУ і Генпрокуратуру», - сказав Вілкул.

Він підкреслив, що Опозиційний блок послідовно виступає проти створення чиновницько-поліцейської держави:

«Фінансування на СБУ, МВС, Генпрокуратуру та інших силовиків не тільки істотно перевищує обсяг виділених коштів на медицину і освіту, але більше навіть фінансування Міністерства оборони!».

Також Олександр Вілкул сказав:

«Держбюджет - це інструмент реалізації Стратегії розвитку країни. Але влада не тільки не представила Стратегію, а й побоялася відзвітувати про вже скоєному. Наші вимоги: відновити мир, захистити людей і вивести країну з кризи. Не вміють працювати - повинні піти».

Матеріал надано прес-службою політика.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору