Виконавчий комітет Черкаської міськради незабаром може перестати працювати, – Радуцький

04 серпня 2015, 11:07

b_1173087334_img_0496

Сьогоднішнє засідання виконавчого комітету закінчилося швидше, ніж розпочалося. Для ухвалення порядку денного не вистачило голосів, адже частина виконкому покинула засідання.

Про це інформує кореспондент "Про все".

Розпочався виконком з того, що його члени від громадськості оголосили, що в сьогоднішньому засіданні участі вони не беруть.

- Ми сьогодні зробили акцію, щоб показати, що ми не бажаємо приймати участь у виконкомі, чиї дії не збігаються з нашими переконаннями. Наприклад, у питаннях по голосуванню за Корольова 20/1, коли були надані містобудівні умови по схемі, котра пахне корупцією, - розтлумачив у коментарі «Про все» Роман Ганзевич. – Також нас не висвітлює МІА «Черкаси», яке фінансується з міського бюджету.

Далі члени виконкому сперечалися про те, хто має вести сьогоднішнє засідання: міський голова, який наразі перебуває у відпустці, але присутній на виконкомі, чи його перший заступник Тарас Хвиль. Розрадив ситуацію юрист виконкому, який пояснив, що під час відпустки засідання має очолювати один із заступників.

Тож головувати на виконкомі став Тарас Хвиль.

Перед тим, як голосувати за порядок денний загалом, секретар міськради Олександр Радуцький запропонував відкласти з сьогоднішнього розгляду питання про забудову Героїв Дніпра, 4. Нагадаємо, там хочуть звести багатоповерхівку. Це питання було перенесене з одного з попередніх засідань. Тоді проти цієї забудови активно виступали мешканці сусідніх будинків, говорячи, що ця вона розташована надто близько до берега Дніпра. Виконком не проголосував за рішення, перенісши його на потім.

Сьогодні Олександр Радуцький запропонував відкласти це питання з порядку денного.

- Є неузгодженість з громадськістю по цьому об'єкту. Потрібно доопрацювати департаменту архітектури. Забудовувати набережну потрібно комплексно, - пояснив він свою пропозицію. – Не можна забудовувати частково.

Міський голова Сергій Одарич натомість запропонував розглянути це питання і відмовити в забудові. Утім його пропозиція не знайшла підтримки. Члени виконкому проголосували за відкладення цього питання, однак голосів не вистачило. (Одарич голосував проти). Далі виконком голосував за порядок денний. Але голосів для цього не вистачило. Цього разу вже не голосував Олександр Радуцький.

- Сьогодні на виконкомі було вісім осіб. Я не проголосував за порядок денний тому, що на мою думку ми не повинні були розглядати сьогодні питання по забудову набережної. Там великі скандали і ми маємо працювати у законному полі. Але через те, що моя пропозиція не знайшла підтримки, я також не підтримав голосування за порядок денний, - пояснив своє рішення секретар міськради. - Якщо надалі міський голова не зможе об’єднати всіх членів виконкому, то ми можемо дійти до того, що виконком взагалі може перестати працювати.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору