Викладачі черкаського вишу стали героями студентського фотопроекту (фото)

28 вересня 2017, 12:49

«Перевтілення» — таку назву отримала фотовиставка, що експонується в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Незвичайний фотопроект підготували до Дня працівників освіти. Ініціатором виступила студентака Єва Кравчук, повідомляють у прес-службі вишу.

Герої фотовиставки — викладачі. В університеті їх звикли бачити серйозними і офіційними, а на фото вони дивують цікавими та несподіваними хобі. Хтось рибалить, хтось вишиває, хтось робить оригінальні вироби із бісеру, хтось — затятий уболівальник чи кулінар, а хтось вільний час присвячує спорту чи подорожам.

-  Коли студентка Єва Кравчук звернулася до мене з ідеєю фотопроекту, я вкотре задумався про те, що професія педагога багатогранна, — розповів ректор університету Олександр Черевко. — Знання повинні виходити далеко за межі навчальної програми. Щоб підтримати молоду людину і сприяти її розвитку та становленню, треба проявляти батьківську турботу й розуміння. Треба показувати приклад у всьому, бути яскравою особистістю. І саме хобі, улюблене заняття допомагає цього досягти.

Звісно, формат фотовиставки не дозволяє  розповісти про всіх цікавих людей, тож проект не можна вважати завершеним.

 

Поділитись

Коментарі

N сказав:

Взагалі красиво, але ті пари фото, де на правому і на лівому кадрі герої в одній і тій же одежі треба було виключити. Бо ясно, що це постановка в один і той же день…. це тупо (вибачте за слово, іншого швидко не підібрати 😉 )

Вгору