Вибив вхідні двері та проник до будинку: На Черкащині молодик пограбував 80-річного дідуся

25 березня 2019, 20:33

Вибив вхідні двері та проник до будинку: На Черкащині молодик пограбував 80-річного дідуся

Чорнобаївським районним судом засуджено чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України, а саме відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя та здоров'я потерпілого та поєднаний з проникненням у житло.

25-річний житель Золотоніського району в листопаді 2018 року, вибив вхідні двері та проник до будинку, розташованого в одному із сіл Золотоніського району, в якому проживає 80-річний чоловік. Молодик із наніс потерпілому тілесні ушкодження у вигляді саден голови та відкрито заволодів грошовими коштами у сумі 7000 гривень, після чого, з місця вчинення кримінального правопорушення зник.

Разом з тим, обвинувачений повністю відшкодував збитки потерпілому, в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка до покарання у вигляді 4 років позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 3 роки.

За інформацією Золотоніської міжрайонної прокуратури

Коментарі

Вгору