Вибори в Черкасах можуть бути зірвані, – Михлик

19 жовтня 2015, 15:39

михлик

Голова обласної організації Комітету виборців України Максим Михлик вважає, що вибори в Черкасах можуть бути зірвані, якщо найближчим часом новоутворена територіальна виборча комісія не виконає вказівки Центрвиборчкому.

"Новий склад територіальної виборчої комісії знаходить ті самі граблі і так само наступає на них. Усі терміни реєстрації і всіх інших процедур давно пройшли. Щоб вибори все ж відбулись, нова ТВК повинна максимально швидко виконати вказівки ЦВК і запустити процес друку бюлетнів", – зазначив у коментарі кореспонденту vikka.ua Михлик.

Нагадаємо, нова ТВК так і не зареєструвала частину “Вільних демократів”. Відтак Одарич проситиме Президента розібратися з черкаською ТВК.

Ще раніше, в кінці вересня, 12-ом "вільним демократам", у Черкасах відмовили у реєстрації на виборах. Згодом “вільні демократи” таки виграли два суди по виборах у Черкасах. А вже в ніч з 10 на 11 жовтня міська територіальна виборча комісія ухвалила рішення зняти з виборчих перегонів весь список Партії вільних демократів.

Як відомо, очолив нову ТВК очолив висуванець Партії пенсіонерів України Володимир Матюша, який, власне, є лідером цієї політичної сили на Черкащині. Володимир Матюша "засвітився" у 2012 році у виборчому скандалі на 197-ому мажоритарному "канівському" окрузі. Матюша йшов як самовисуванець, та його пов’язували з одіозним кандидатом-олігархом Богданом Губським. Під час підрахунку голосів в окружкомі він намагався з’їсти протокол дільничної виборчої комісії в окрузі. На щастя, присутнім вдалося повернути протокол, однак уже в пом’ятому вигляді.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору