Нова ТВК так і не зареєструвала частину “Вільних демократів”

19 жовтня 2015, 09:59

140344

Вже новостворена Черкаська міська виборча комісія на чолі з Володимиром Матюшею так і не ухвалила рішення щодо реєстрації 12-ти із 43-х кандидатів до Черкаської міськради від Партії вільних демократів.

Про це повідомляє vikka.ua з посиланням на "ОПОРу".

Так, ТВК оголосила до 12-ї години перерву та перенесла розгляд 2, 4 та 5 питань порядку денного.

Нагадаємо, що згідно постанови №453, ЦВК забов’язала Черкаську ТВК вирішити питання щодо реєстрації кандидатами в депутати Черкаської міської ради Брик І.М., Воропая Д.П., Галяна С.В., Глинської Т.І., Дедіченка С.О., Ільєва Д.В., Нагорного О.І., Погостінської Ю.О., Саєнко О.Є., Хіміч Г.П., Шадловського М.В., Ястребова Ю.Ю., що належать до виборчого списку Черкаської міської організації Партії вільних демократів, з урахуванням виправлення помилок і неточностей у поданих цією місцевою організацією партії документах, у строк до 18 жовтня 2015 року включно.

Згодом міський голова Сергій Одарич повідомив, хто блокував ухвалення рішення.

"Вчора уночі новий склад ТВК так і не зміг виконати постанову ЦВК про реєстрацію 12 кандидатів від Партії вільних демократів і відновлення реєстрації мене як кандидата на посаду міського голови. Кілька голосувань. Рішення блокували представники Блоку Петра Порошенка, Народного фронту, УДАРу, соціалістів, Самопомочі і Сильної України", – написав мер.

Коментарі

Вгору