Вибори 25 травня потребують підсиленої безпеки та залучення Національної гвардії, – КВУ

02 квітня 2014, 15:10

Поки на сьогодні немає ні політичних, ні правових, ні суспільних підстав зриву виборів 25 травня. Кампанія відбувається в штатному режимі. Проте загрози того, що президентські вибори можуть так і не відбутися, все ж залишаються. 

Про це сьогодні, 2 квітня, під час прес-конференції повідомив голова Всеукраїнської громадської органзації "Комітет виборців України" Олександр Черненко. 

- Звичайно, є загрози зриву виборів. По-перше, - зовнішня загроза. Залишається небезпека військового втручання з боку Росії. А як ми знаємо, під час військових дій вибори в країні не проводяться. По-друге, можливим варіантом є провокації, організація громадського протистояння, заклики до бойкоту виборів, бойкоту членами виборчих дільниць роботи, застосування фізичного насилля для дестабілізації ситуації в регіоні, - розповів Олександр Черненко.

Тому, на його думку, на цьогорічних позачергових виборах необхідно підсилити безпеку.

- Слід підсилити безпеку дільниць, бюлетенів, членів комісій. Не обмежуватися присутністю кількох міліціонерів, які зазвичай присутні на дільницях, а залучити до цього і представників Національної гвардії, - підкреслив голова КВУ.

Вгору