Вибори 2019. Роман Буданцев заявляє про хвилю «чорного» піару проти нього від ставлеників олігархів

17 липня 2019, 14:02

Вибори 2019. Роман Буданцев заявляє про хвилю «чорного» піару проти нього від ставлеників олігархів

Кандидат у народні депутати по 195 округу Роман Буданцев відзначає активність опонентів у застосуванні «чорних» технологій проти нього.

Жителі Чигиринщини, Чорнобаївщини, Драбівщини, Черкас під час зустрічей із кандидатом повідомляють інформацію, що опоненти планують проти нього «брудні» справи, застосовують «чорний» піар в останні дні кампанії, молодики їздять селами і розповідають нісенітниці й брехню. Роман Буданцев упевнений, що причина в тому, що ставленики олігархів бояться програти, а в нього є всі шанси за підтримки громади пройти до Парламенту.

«Жителі Черкащини добре знають, кого з кандидатів фінансують олігархи. Наприклад, міліонер дає гроші тому, хто роздає насіння й окуляри. Тому, чия команда організувала сітку так званих «агітаторів», які за гроші мають забезпечити «правильне» голосування. Тому, чия команда залякує і погрожує і жителям округу, і іншим кандидатам», – зазначає Роман Буданцев у зверненні.

Тож кандидат застерігає виборців бути уважними й обережними.

«Опоненти не гребують нічим, жодними методами боротьби. Готується «чорна» агітація, яку «вкинуть» за день до виборів, аби відреагувати на неї й нівелювати було складно.  Готується тотальний підкуп виборців і  фальсифікації на виборчих дільницях. Така агонія опонентів ще раз доводить – ми з вами переможемо!

Я дивлюсь вам в очі вже майже 4 роки, я працюю з вами на цьому окрузі постійно і дуже відвертий з вами як депутат і як людина. Мені нема чого приховувати від вас, на відміну від моїх опонентів! Я готовий відповісти на будь-яке запитання. Я маю відкриту позицію і не боюся її заявляти. Разом ми зможемо подолати весь «бруд» кампанії й перемогти! Лише гуртом! Лише так досягнемо результату!», – наголошує Роман Буданцев

 

 

Коментарі

Вгору