Вибори 2019. Людмила Супрун пропонує створити у Смілі індустріальний парк

09 липня 2019, 12:03

Вибори 2019. Людмила Супрун пропонує створити у Смілі індустріальний парк

Кандидатка в народні депутати по 198-му одномандатному виборчому округу Людмила Супрун під час зустрічі з керівництвом і колективом «Смілянського машинобудівного заводу» розповіла про своє бачення розвитку підприємства. Зокрема, вона запропонувала створити на базі заводу індустріальний парк. Нині з цього приводу вже тривають перемовини.

– Колись Сміла мала з десяток великих заводів, нині ж тут більш-менш працюють лише два, – розповідає Людмила Супрун. – Я маю план, як розвивати підприємництво, створювати нові робочі місця, наповнювати податками бюджет, розвивати території. Приємно відзначити, що зараз «Смілянський машинобудівний завод» перебуває в руках людей, які вірять у його розвиток. У заводу є гарні перспективи, адже збережена інфраструктура і обладнання, якого зараз, мабуть, немає більш ніде у світі. Якщо запустити його на повну потужність, то він зможе виробляти унікальну продукцію. Перший крок, який слід робити в цьому напрямі, – залучення інвестицій, налагодження замовлень із урахуванням попиту вітчизняного та європейського ринків. Є ідея створити на цій базі завод із виготовлення патронів. Такий був тільки в Луганську, після окупації звідти було все вивезено, а потреба в такому заводі в Україні в нинішній час є. Крім того, від самого початку цей завод створювався для задоволення потреб оборонної галузі – тож це треба відновлювати. Загалом підприємство цілком може перетворитися на сучасний індустріальний парк. І ми вже обговорюємо шлях до цього з керівництвом заводу.

Вибори 2019. Людмила Супрун пропонує створити у Смілі індустріальний парк

До слова, за сприяння Людмили Супрун нині реалізується проект Херсонського індустріального парку. ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» (ХМЗ) – єдине у країні підприємство, яке спеціалізується на виробництві складної сільгосптехніки. Завод має 125-річну історію, але декілька років тому був на межі закриття. Спритні «ділки» вже подумки підраховували гроші від порізаного на брухт обладнання. Але завдяки втручанню команди Людмили Супрун вдалося зберегти і підприємство, і колектив. Сьогодні на потужностях «ХМЗ» спільно з фінськими партнерами готуються до серійного випуску сучасного українського комбайна Skif-310 Superior, залучені іноземні інвестиції і створено сотні робочих місць.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору