Ви вже дістали, – черкаський бізнесмен про політичні розбірки

05 квітня 2018, 08:16

Черкаській бізнесмен Араік Мкртчян вважає, що розпочата процедура відкликання черкаських депутатів нічим не закінчиться. За його словами, всі ці дії доводять лише те, що черкаські обранці добряче загрались, пише "Вичерпно".

- Люди вже нічого хорошого про них не кажуть. Ці розбірки вже вийшли за рамки адекватності, — коротко підсумовує пан Мкртчян.

За його словами, через неможливість і не бажання черкаських депутатів та чиновників знайти порозуміння, страждає і місто, і комунальні підприємства, які зараз знаходяться як між двох вогнів.

- Я не уявляю як людям, які працюють у міськвиконкомі. Їм як, розірватись? Працюєш з одним, стаєш ворогом іншому. Один начальник каже, щоб робив так, інший – інакше. Як їм бути? Стій там, іди сюди. Тобто сьогодні, через те, що не можуть поділити владу, місто не може повноцінно функціонувати, а працівники виконувати свої безпосередні обов’язки. Людей просто «нагинають» за їх політичні прихильності, — каже Араік Рафікович.

Також бізнесмен наголошує на тому, що місто вже починає критично відчувати нестачу кваліфікованих кадрів, а особливо керівників.

- Яких керівників ставлять на ключові напрямки. Ви хоч думаєте, що ви робите? Часто ставлять тих людей, які в цьому нічого не розуміють. В основі призначень має лежати професіоналізм, а не особиста прихильність до партії чи лідерів, — каже він.

Панацеєю для міста бізнесмен бачить сьогодні або примирення всіх з усіма, або оновлення влади.

- Ви вже дістали. Або всі разом пишіть і йдіть, або вже прийдіть до якогось знаменника. Народ вас не розуміє, і це все вже набридло. Чесно, — каже Мкртчян.

Коментарі

Вгору