Встигнути все: таймінг поради від успішних черкащан

10 вересня 2018, 20:43

Встигнути все: таймінг поради від успішних черкащан

Робота, проекти, тренування, самоосвіта, відпустка, дружні зустрічі, особисте життя – здається, на все це катастрофічно не вистачає 24 годин у добі. Як можна займатися самовдосконаленням чи ходити на тренування, якщо після робочого тижня ти почуваєшся розбитим і втомленим? Успішні черкащани розповіли, як вони встигають приділити час усім важливим сферам свого життя, пише "in.ck.ua".

Встигнути все: таймінг поради від успішних черкащан

- По-перше, найважливіше для мене – планування. Я маю визначити, що саме робитиму завтра чи в будь-який інший день. По-друге, обов’язково окреслюю таймінг, скільки саме часу я можу витратити на ту чи іншу справу: чи то випити каву з коханим чоловіком, чи то просто посидіти на лавочці. Це може здатися дивним, але якщо ви хочете у своєму житті бути переможцями, то чимось доводиться жертвувати, - зазначила власниця фітнес-студії "Жесть" Катя Жесть. - По-третє, важливо вести щоденник справ, у моєму випадку це не електронний варіант, а письмовий. Я записую, що маю зробити, кому зателефонувати. Це дозволяє мені не забувати про заплановані справи. Четверте правило – розділити пріоритети у своєму житті. Є речі, на які взагалі не витрачаю свій час, адже навчилася делегувати та довіряти іншим. Я розумію, що кожен відповідає за свою ділянку роботи, у сімейному житті чи серед колег. Раджу навчитися виправляти помилки та міняти механізм, якщо він вам не підходить.

Встигнути все: таймінг поради від успішних черкащан

- На мою думку, поділ життя на якісь сфери допомагає проаналізувати, яка з них просідає, але шкідливий для побудови цілісного життя цілісної особистості. Коли людина цілісна - її життя вибудувано навколо якоїсь ідеї, місії. Тоді і друзі, і родичі, з якими людина підтримує стосунки – її однодумці, які органічно вплетені у життя. Якщо давні товариші не підтримують тебе у цьому - вони самі по собі відпадають, ви поступово перестаєте спілкуватися. У мене так було. З часом формується інше оточення, яке відповідає твоїм цінностям. Мені пощастило, ми з дружиною мислимо і діємо на одній хвилі, - розповідає співзасновник ГО "Промолодь", засновник бізнес-школи "SMRNK" Іван Подолян. - Як все встигати? Не знаю, я багато чого не встигаю, переношу, відкладаю на потім. Не встигаю, наприклад, займатися спортом, повноцінно відпочивати. Тому шукаю якісь поєднання. Наприклад, ось поїхав в село до діда на три дні. І фізично попрацював, і вид діяльності змінив, і мозок перезавантажив. Є відчуття, що відпочив, хоча це не можна назвати відпочинком у сенсі розслабленої бездіяльності.

Встигнути все: таймінг поради від успішних черкащан

- Секрет моєї життєвої активності простий – я люблю все, що роблю. Люблю людей настільки, що не можу уявити своє існування без спілкування, це мотивує мене придумувати цікаві проекти. Якщо ви постійно відчуваєте втому після роботи чи певну апатію, варто задуматися – а ви точно там, де хочете бути? Адже важливо кайфувати від того, що ти робиш, - зазначила тренер з тхеквондо, тай-бо Анна Тарапата. - Звісно, як і будь-яка людина, я втомлююсь. Тоді скасовую тренування і відпочиваю, перезаряджаюся. До мене приходять не лише для покращення себе, але й за особливою дружньою атмосферою. Мій день досить насичений: прокидаюсь, веду доньку до школи, тренування, якщо є вільна годинка – повертаюся додому, займаюся домашніми справами і знову повертаюся на тренування. У такому ритмі намагаюся не забувати, що всіх грошей не заробиш і потрібно приділяти час родині, влаштовувати сімейні вихідні.

Встигнути все: таймінг поради від успішних черкащан

- Мені дуже допомагає жорстка пунктуальність, до якої мене привчила Америка. Якщо я домовляюсь про зустріч, то приходжу на декілька хвилин раніше, щоб підготуватися, намагаюся ніколи не запізнюватись. Ще слідкую за таймінгом. Я одразу попереджаю перед початком зустрічі скільки маю часу. Інколи буває, що все добре розплануєш, одна якась зустріч затягується – і далі все, як доміно, не встигаєш увесь день. Активно користуюсь календарем. Можу планувати зустрічі на кілька тижнів уперед, навіть на місяць, - зазначив СЕО ІТ-компанії "eKreative" Віктор Євпак. - Я намагаюся якісно використовувати час. Про що б не йшлося – сім'я, робота чи відпочинок. Якщо я працюю, то займаюся повністю цим – не відволікаюсь на новини чи соцмережі. Я вмію говорити "Ні". Одна з проблем України – невміння відмовляти. Мовляв, погоджусь, навіть якщо немає часу, потім якось "розрулю". Зрештою це навалюється, як сніжний ком – і страждають усі. Якогось особливого рецепта "все встигати" насправді немає. Але переконаний, що починати треба з гарного планування. Ще мені пощастило з колом спілкування – дружина має подібний стиль життя, тому нам дуже комфортно разом, і ефект "подвоюється".

Встигнути все: таймінг поради від успішних черкащан

- Поєднувати все й одразу – непросто! Ой як непросто! Я – шалений трудоголік. І сказати мені: "Оля, зроби вихідний" – не дасть абсолютно ніякого результату. Раніше я постійно працювала, бувало й без вихідних, адже все це важливо, терміново, необхідно! І так було доти, доки мої близькі не почали нагадувати, як мало часу я їм приділяю. Це вплинуло на мене! Довгий процес перебудови, розуміння ситуації. Тепер я влаштовую собі один законний вихідний. І нехай горять дедлайни, розриваються телефони, тепер я розумію – за один день світ не зруйнувати. Я навчилася давати собі право на вихідний. Тепер я бачу рідних і близьких людей набагато частіше, а це й означає для мене жити, - розповідає засновниця модельної школи "MIFIDA Models" Ольга Баштовенко.

Встигнути все: таймінг поради від успішних черкащан

- Прокидаючись зранку, перше, що треба зробити – подумати про щось хороше, прогнати в уяві свій день. Підсвідомо ви виділяєте необхідну кількість енергії на реалізацію запланованих справ. Рекомендую зробити зарядку чи зайнятися йогою, основне – ви маєте трохи спітніти, маєте відчути м‘язи тіла. Далі – в холодний душ, освіжити себе, отримати адреналін, збадьоритися, - зазначив шоумен Дмитро Зборовський. - Раджу робити ранкові дзвінки, аби домовитися про зустрічі. Якщо працюєте над кількома проектами – розрахуйте, скільки часу можете приділити одному напряму. Назначайте зустрічі в одному місці або поруч, щоб зекономити свій час. На "після обіду" я, наприклад, залишаю собі якісь активні справи – кудись поїхати, щось відвести, забрати. А ввечері перевіряю, що мав зробити, що встиг, що ні. Важливо виділяти 10 хвилин, щоб правильно спланувати наступний день, дати собі установку. В насиченому графіку складно відпочити від роботи, тому я намагаюсь брати тижневі відпустки: їду кудись, вимикаю телефон, релаксую, перезавантажуюсь, аж поки не захочу взяти новий проект.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору