Всесвітній фонд природи просить черкасців на годину вимкнути світло

14 лютого 2014, 20:30

Відповідне звернення надійшло днями на адресу секретаря міської ради, в.о. міського голови Черкас Віктора Білоусова.  У ньому організатори акції просять офіційної підтримки для проведення кампанії Година Землі 2014 у м. Черкаси. А саме, у суботу, 29 березня 2014 року, о 20:30 разом із людьми зі всього світу, вимкнути світло на одну годину, – Годину-Землі, щоб показати необхідність-об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.

Про це інформує прес-служба міськради.

Акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

2013 року Година Землі увінчалась безпрецедентним успіхом – до неї приєдналися більше 7000 міст у 152 країнах зі всього світу. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Москва, Гонк -Конг, Ріо-де-Жанейро, Париж та багато інших.

В Україні до кампанії долучилося більше 40 міст та містечок, зокрема, Київ, Одеса, Донецьк, Сімферополь та інші.

Організатори акції планують поліпшити результати та розвинути цей успіх у 2014 році. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Кампанія Година Землі проводиться з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі - Всесвітнього фонду природи (WWF).

Поділитись

Коментарі

Вгору