Все, що вам потрібно знати про плотери

24 серпня 2014, 18:00

плоттер, купить плоттер в Киеве, широкоформатная печать

Якими бувають плотери і як вибрати саме той, який підходить саме для ваших цілей? На ці питання є однозначна відповідь.

Багато хто знає, що плотер – це пристрій, без якого в сучасному світі неможливий якісний широкоформатний друк креслень, малюнків, рекламних банерів, карт і схем. Ця диво-машина здатна переносити на папір найскладніші графічні об’єкти! Але разом з цим, часто тільки фахівці розуміють, про що свідчать ті чи інші характеристики плотера.

Якими ж бувають плотери? Найрізноманітнішими! Але, в першу чергу, їх відрізняють за типом конструкції. На ринку сучасної техніки найбільшим попитом користуються планшетні плотери. Їх особливість в тому, що при нанесенні малюнка, сам лист залишається нерухомим, а рухається перо, яке і викреслює об’єкт. Розрізняють також барабанні плоттери. Ці пристрої працюють з рулонами паперу і великими форматами А0 і А1, тоді як планшетний плотер, в основному, орієнтований на друк в форматах А2 і А3.

Вибираючи плотер, варто звернути увагу і на систему пишучого блоку. Залежно від її особливостей, плотер може бути пір’яним, струменевим, лазерним, електростатичним. В пір’яному графіка наноситься на аркуш за допомогою одного або декількох пер. Тоді як струменевий і лазерний плотери працюють за тією ж системою, що й однойменні принтери. А ось електростатичний використовує дуже цікавий принцип. Працює він зі спеціальним діелектричним папером. При друку, малюнок виникає за рахунок різниці в зарядах тонера і самого аркуша паперу.

Звичайно, можна класифікувати плотери і за складнішими характеристиками. Але фахівці інтернет-магазину ТМ Lucky Print, в якому не тільки можна придбати найкращі пристрої цього типу, але і отримати вичерпні консультації, відзначають, що при виборі плотера клієнти орієнтуються, в першу чергу, на характеристики пристрою. I пропонують удобные фильтры для подбора плоттера. Однією з таких є максимальний формат друку, який варіюється від звичайного А4 до величезного А0. Також має значення і кількість кольорів, використовуваних плотером, а це від 4 до 12. Власне, від цього залежить і якість передачі кольору. Важливим фактором залишається і надійність пристрою, що безпосередньо залежить від фірми-виробника.

На щастя, щоб вибрати плотер сьогодні не обов’язково вивчати всі тонкощі конструкції і особливості систем його дії. Досить скористатися зручними фільтрами для підбору плотера і тим самим заощадити час. Тим більше, що фільтр пропонує вибрати пристрій не тільки з необхідними характеристиками, але і з прийнятною ціною.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору