“Все було по інструкції”: управитель черкаських будинків розповів депутатам про ситуацію з отруєнням жителів (фото, відео)

15 жовтня 2019, 18:00

фото: Про все

Керівник управлінської компанії "Нова Якість" Андрій Бортник на сьогоднішній сесії Черкаської міської ради прозвітував перед черкаським депутатами про ситуацію з отруєнням невідомою речовиною жителів будинку № 95 по вулиці Крилова. Як відомо, причиною госпіталізації сімох черкасців, п'ятеро з яких діти, стало труїння шкідників представниками згаданої компанії.

Зі слів керівника компанії Андрія Бортника, фактів отруєння не було встановлено ні фахівцями ДСНС, ні санстанцією. За результатами повторної перевірки, жодних перевищень вмісту отруйних речовин виявлено не було.

- Фахівці провели дослідження того ж дня, коли це сталося. Не було жодного перевищення речовин, які використовувалися при обробці цих приміщень. Усі препарати, які ми використовували, безпечні, і на них є необхідна документація. Їх використовували за інструкцією. Про це все ми повідомляли у Фейсбуці, - повідомив пан Бортник.

Утім, депутати міськради попросили у керівника компанії-управителя повідомити, чи виплачувала "Нова Якість" потерпілим компенсацію. У відповідь на це Бортник повідомив, що люди, які були госпіталізовані до лікарні, того ж дня повернулися додому і справу зараз розслідує прокуратура.

- Такий препарат має свій запах. Люди, які хворіють на астму, можуть на цей запах відреагувати. Але ми маємо всі сертифікати та дозволи на препарат, який використовували. І на нього ніколи не було жодних нарікань. Ним було оброблено вже понад 100 підвалів і не було жодних скарг, - повідомив підприємець.У той же час, на запитання депутатів, який препарат його компанія використовує зараз, Бортник повідомив, що після резонансу в суспільстві, "Нова Якість" використовує інший.

Нагадаємо, 30-го вересня, після проведення інсектиційних робіт у підвалі першого під‘їзду житлового будинку на вулиці Крилова, люди почали масово звертатися за медичною допомогою. 20 людей було евакуйовано з будинку, двох дорослих та п'ятьох дітей доставили до лікарень для додаткового обстеження.

Нині під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору