Компанію, яку підозрюють в отруєнні черкащан, хоче перевірити Держпродспоживслужба

01 жовтня 2019, 14:05

Компанію, через яку отруїлися черкащани, хоче перевірити Держпродспоживслужба

Створити комісію за участі представників Черкаського міськвиконкому, Держпродспоживслужби та інших зацікавлених служб для перевірки ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість» щодо дотримання вимог чинного законодавства при проведенні робіт з дезінфекції, дезінсекції та дератизації. Такі пропозиції було надіслано на адресу міського голови Анатолія Бондаренка Черкаським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Це необхідно для встановлення об’єктивних причин та обставин виникнення випадку отруєння черкасців інсектицидами. Адже згідно з чинним законодавством у Держпродспоживслужби підстав для проведення позапланової перевірки ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість» немає.

Компанію, через яку отруїлися черкащани, хоче перевірити Держпродспоживслужба

Одночасно на адресу керівника ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість» направлено запит щодо надання детальної інформації стосовно проведення дезінсекційних робіт у підвалі житлового будинку по вул. Крилова. Про результати розслідування буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, вчора, 30 жовтня, о 12:00 до Черкаського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області з Управління цивільного захисту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради надійшла інформація про реєстрацію групового випадку з ознаками гострого отруєння невідомою речовиною мешканців багатоквартирного житлового будинку по вул. Крилова у м. Черкаси.

Встановлено, що у підвалі цієї багатоповерхівки працівниками ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість» проводилися дезінсекційні роботи.

За медичною допомогою до КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» та КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня» ЧОР звернулось 7 осіб, у тому числі 5 дітей. Станом на 09:00 1 жовтня на стаціонарному лікуванні залишається двоє дорослих.

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору