ВР проголосувала за знищення комуністів

22 липня 2014, 13:24

Верховна Рада прийняла зміни до регламенту, які дозволять розпустити фракцію Комуністичної партії. "За" проголосували 232 депутати із 250 присутніх, інформує ТСН.

Законопроектом №4307А, з яким вже можна ознайомитися на сайті Верховної Ради, пропонується розпускати фракції за відсутності мінімально необхідної кількості депутатів.

Даним законом передбачається, що голова ВР зможе оголошувати про розпуск фракції, якщо кількісний склад депутатської фракції став меншим за мінімальну кількість народних депутатів, які були у найменшій фракції, що була сформована протягом першої сесії парламенту.

Як повідомлялося, на першій сесії парламенту поточного скликання найменше депутатів було у фракції КПУ, а на даний час з неї вийшли декілька депутатів. Тому, відповідно, кількість депутатів у складі фракції КПУ зменшилась, порівняно з їхньою кількістю на першій сесії.

Турчинов запевнив, що сьогодні направить закон на підпис президенту і після цього оголосить про розпуск фракції КПУ. Фракція "Свободи" зустріла це рішення оплесками та виконала в сесійній залі гімн України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору