“Впало просто на подвір’я”: подробиці вибуху ракети на Черкащині

11 жовтня 2022, 11:30

Фото: Оксана Шупліна

В одному з сіл Черкаського району досі ліквідовують наслідки вибуху ракети, який пошкодив щонайменше 5 будинків. Відомо, що літальний апарат упав прямо на подвір’я, в кількох метрах від будинку місцевих жителів.

Фото: Оксана Шупліна

Під час вибуху вдома перебувало троє осіб.  

"Ракета була дуже потужна. На щастя, люди дивом вціліли, - розповідає голова громади в коментарі для "Про все". (Населений пункт не вказується з метою безпеки, - ред.).  -  Лише одна людина звернулася і то з невеликими ушкодженнями. Вибух все село чуло. Одразу зрозумів, що щось упало. Вирва там величезна. Приблизно, метрів до 5. Впало просто на подвір’я. До будинку там кілька метрів лише. Люди саме були вдома. Вони зараз виїхали, бо їхня оселя якраз найбільше постраждала. Наразі ми з рятувальниками та односельцями розбираємо завали".

Фото: Оксана Шупліна

Наслідки вибуху ліквідовують і в інших постраждалих будинках. Вибуховою хвилею там повибивало вікна та пошкодило покрівлі. Звідти люди не виїжджали. Їм фінансово допомагатимуть, зокрема, і з бюджету громади.  

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Валентин :

В цій будівлі на кухні була хімічна лабораторія НАТО, а в одній із кімнат була дислокована танкова бригада, а на горищі голуби – камікадзе

Вгору