“Вони розвалюються”: черкасці просять відремонтувати ігрові павільйони в дитсадочку № 61

10 вересня 2019, 14:00

Черкасці просять відремонтувати ігрові павільйони на території черкаського дитячого садочку № 61, - ідеться в сюжеті UA:Черкаси. Зі слів завідувачки установи Наталії Горохівської, споруди не ремонтували чотири роки. Для цих потреб не було фінансування з департаменту освіти міста.

Батько вихованця дитсадка В'ячеслав Дзюблик демонструє нинішній стан павільйонів.

«Чому він не відбувається? я не розумію, усе літо було сонце наші діти не могли ними користуватися, зараз прийшла осінь, де їм ховатися, де їм гратися?, - каже чоловік. - Коли я йшов забирати свого сина, вони гралися на цьому майданчику, вихователькам важко за усіма слідкувати і діти забігають під ці павільйони, вони розвалюються, я переживаю за свою дитину».

Черкащанка Анна Зоріна – мама трирічної Олександри. Дівчинка відвідує дитсадок один рік. Зі слів мами дівчинки, павільйон перебуває в аварійному стані.

«Я просто боюся, що може дитина бігти і воно обвалиться, одна доля секунди може вирішити все, десь цеглина впаде, шифер чи не дай бог дощ, буває таке вітер подує сильний», - каже жінка. - Найоптимальніший варіант, щоб їх знесли ці будови. Може зроблять невеличкі бесідки, в яких зможуть поміщатися діти».

Зі слів завідувачки дитсадка №61 Наталії Горохівської, доступ до споруд обмежили стрічкою. Також вихователі слідкують за безпекою дітей, пояснює завідувачка:

«В сезон коли йдуть дощі діти не можуть перебувати на вулиці, навіть коли він маленький, адже вони призначені, щоб діти ховались, і під палючим сонцем. Вихователі уже коригують свою роботу таким чином, щоб не зашкодити життю та здоров’ю дітей».

Всього у закладі 125 вихованців та 30 працівників, додає Наталія Горохівська. Жінка пояснює чому павільйони нині без ремонту.

«Це питання не до мене, усі відповідні документи у нас є, акти про заборону використання за прямим призначенням також у нас є і ми відштовхуємося від цього», - говорить вона.

Зі слів директора департаменту освіти та гуманітарної політики Сергія Воронова, на ремонт павільйонів 61-го садочка з бюджету міста на початку року спрямували 500 тисяч гривень. У кінці вересня підрядник розпочне роботи у закладі дошкільної освіти, додає очільник департаменту.

«Бюджет розписаний по місяцях, кошти передбачені але вони розписані на вересень-жовтень, лише зараз була замовлення проектна документація, найближчим часом ми зробимо ці павільйони, щоб діти могли займатися у безпечних умовах», - зазначає чиновник.

Коментарі

Вгору