У Черкасах евакуювали півтора десятка школярів через газовий балончик (відео)

10 вересня 2019, 13:26

У Черкаській школі номер 29 в мікрорайоні "Дахнівка" евакуювали 15 школярів через розпил газового балончика. Навчальний процес призупинено до кінця дня. На місці працюють екстрені служби.

Про це повідомив у Фейсбук директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.

"На місце події викликані працівники ДСНС та екстреної допомоги. 15 дітей було евакуйовано. Складних випадків немає, - повідомив Сергій Павлович. - Нині газ майже розсіявся, небезпеки немає".В прес-службі Черкаського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицина катастроф повідомили, що евакуйованих дітей доправили до лікарні.

"Сьогодні у Черкаській ЗОШ № 29, що у Дахнівці, розпилили рідину із балончика для заправки запальничок. На місці працює 7 бригад екстреної медичної допомоги Черкаської СШМД. Складних випадків немає, але 15-х учнів доправили до Черкаської обласної дитячої лікарні. Директор повідомив, що приміщення провітрили і небезпеки отруєння вже немає", - повідомляють медики.

Чи відреагували на цю подію правоохоронці, наразі невідомо. Прес-служба ГУНП в Черкаській області на дзвінки журналістів не відповідає.

Коментарі

Вгору