Воля запропонувала створити шедевр мистецтва графіті зі свого паркану

25 липня 2014, 16:34

Інноваційний телекомунікаційний провайдер ВОЛЯ в рамках соціальних ініціатив запустив у Черкасах конкурс графіті на тему «Технології як мистецтво». Стіною для художників послужить паркан компанії по вулиці Сєдова, 22. Стартував проект із малюнка команди студентів Черкаського технологічного університету.

− Популярність графіті неухильно зростає. Місцеві ЗМІ й учасники соціальних мереж часто говорять про те, що в цьому виді вуличного мистецтва хочуть спробувати себе багато талановитих людей у Черкасах. Ми вирішили дати їм можливість для творчих експериментів, ініціювавши конкурс графіті. Він складатиметься з трьох етапів: прийому ескізів, нанесення малюнків на паркан і нагородження переможців. Найкращі автори отримають призи та подарункові сертифікати на VIP-користування пакетом телепрограм «Оптимальний HD» послуги інтерактивного телебачення «ВОЛЯ Smart HD» протягом року. А наше місто прикрасять цікаві малюнки, − говорить директор Черкаського регіонального підприємства ВОЛІ Микола Громов.

Для участі в конкурсі необхідно відправити до 15 серпня 2014 року ескіз із назвою на тему конкурсу на адресу info@volia.com, вказавши свої прізвище, ім'я, по батькові та телефон. Вітається використання в малюнках фірмових кольорів бренду ВОЛІ: оранжевого, який символізує енергію й інновації, і зеленого − відкритість усьому новому. Брати участь у конкурсі можуть громадяни України, яким на момент його початку виповнилося 18 років.

Визначати переможців на підставі отриманих ескізів буде експертне журі, а також учасники соціальних мереж на сторінках ВОЛІ ВКонтакте, Facebook і Twitter, де будуть представлені всі конкурсні роботи. Автори, чиї ескізи наберуть найбільшу кількість «лайків» і голосів експертів, зможуть нанести свої композиції на паркан компанії й отримають приємні подарунки. Учасників конкурсу чекає також багато інших сюрпризів.

Інформаційні партнери соціального проекту ВОЛІ в Черкасах − ТРК «Вікка», інтернет-видання «Прочерк» і "Про  все", газета «Вечірні Черкаси».

Фарби й інструменти для нанесення графіті художникам надає компанія.

Вірите в свій талант художника? Надсилайте власні ідеї!

Молодым родителям на заметку! Самый полный ассортимент принадлежностей для новорожденных: дешевые коляски, кроватки, игрушки и другие аксессуары.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору