Володимир Зеленський: Президент має бути перш за все порядною людиною

29 грудня 2018, 15:46

Володимир Зеленський: Президент має бути перш за все порядною людиною

Подарувавши справжній новорічний настрій, Черкаси порадував кількома концертами «Квартал 95». Цього разу великий зірковий колектив студії разом із її харизматичним лідером Володимиром Зеленським дав два концерти. Один - благодійний (улюбленці публіки жартівливо назвали його «новорічним ранком»), а другий — комерційний. Загалом, цю новорічну програму, яка згодом матиме й телевізійну версію, побачили шанувальники «Кварталу 95» з 9-ти міст.

Благодійні й комерційні концерти, окрім Черкас, уже відбулися в Полтаві, Дніпрі, Кривому Розі, Запоріжжі, Харкові, Миколаєві, Одесі та Херсоні. І скрізь був повний аншлаг!

Найкращі ліки для українців — добрий гумор та сміх Для артистів «Кварталу 95» благодійні концерти — звична річ. Бо вони практикують їх уже протягом десяти років. Зізнаються, що такі концерти є для них великим стимулом. Зробити подарунок всім тим шанувальникам, які не в змозі дозволити собі відвідати такі заходи, але заслуговують на них не менше, ніж інші, — що може бути кращим у святковий час?!

Володимир Зеленський: Президент має бути перш за все порядною людиною

— У нас дуже часто безкоштовні, соціальні концерти. Нам пишуть заявки, і ми завжди дослуховуємось до цих звернень. Узагалі, благодійність давно є невід’ємною частиною нашого життя, нашої студії, — поділився лідер «Кварталу 95» та його художній керівник Володимир Зеленський. — Ми можемо собі дозволити не відпочивати вдень й радо попрацювати для воїнів АТО, учителів, медиків та малозабезпечених. Це життя… і ці люди дійсно не можуть собі дозволити відвідувати концерти. Ми хочемо їх порадувати.

Володимир Зеленський: Президент має бути перш за все порядною людиною

До речі, за словами Володимира Зеленського, сама ідея благодійних концертів виникла у кварталівців безліч років тому ще в Кривому Розі. Адже, під час їхніх виступів там був навіть не аншлаг, а справжній цунамі народної любові та визнання. Потрапити на концерти та дістати квитки було дійсно надзвичайно важко.

— На концерти намагалися потрапити і наші вчителі та викладачі, які нас колись вчили та виховували, і ті люди, які зіграли певну роль у становленні нашого колективу. Ось для них ми й розпочали наші благодійні концерти, — поділився головний натхненник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський. — А згодом ми подумали, що міст в Україні, окрім Кривого Рогу, ще дуже багато. І було б несправедливим обділити їх увагою. Та й узагалі, якщо ми можемо дозволити собі таку місію, то чому би й ні?! — емоційно говорить Володимир.

Якщо вірити твердженню вчених про те, що щирий сміх додає кілька років життя та позитивно впливає на роботу імунної системи, можна констатувати, що студія «Квартал 95» провела для черкасців черговий цілющий сеанс гуморотерапії. Успішний продюсер, актор, сценарист… або ж президент — чому б ні?

Володимир Зеленський: Президент має бути перш за все порядною людиною

Традиційно студія «Квартал 95» представила на розсуд глядачів грандіозне шоу, в якому чільне місце посідали політичні жарти. Як завжди, героями сценок стали впізнаванні особи українського політикуму, на яких давно влучно роблять пародії артисти.

Лідер «Кварталу» Володимир Зеленський перевтілювався то в Порошенка, то в Коломойського, то в іншу відому публічну людину. А в одному з нових номерів — у Ленського… в імпровізованій дуелі з Онєгіним. Ленський-Зеленський так і лишився цілим та неушкодженим, адже вистрілити в можливого президента так ніхто й не наважився. Утім, такий недвозначний пасаж ще більше підігрів цікавість до особистості Володимира Зеленського. Всі дійсно давно хочуть почути його відповідь на питання — чи братиме «слуга народу» участь у президентських перегонах та чи має він намір поборотися за пост глави держави. Але цю інтригу артист збирається ще трохи потримати.

Володимир Зеленський: Президент має бути перш за все порядною людиною

На питання про те, чи пов’язана поява у концерті номерів із тонким натяком на президентство Зеленського, той стверджує, що насправді якогось особливого підтексту тут нема.

— Сьогодні вибори президента країни є актуальною темою. І оминути її ми не можемо, бо «Квартал» завжди бере в роботу гарячі теми, — пояснив Володимир. — Відверто кажучи, я в кожному місті відповідаю на такі питання. І готовий пояснити все, якщо це дійсно цікаво. Ми ж нормальні, законослухняні люди. І ми всі знаємо, що передвиборна кампанія, за законом, у країні починається з 31 грудня. Тобто, для того, щоби прийняти якесь остаточне рішення, у мене ще є час.

Яким має бути президент? На це питання Володимир Зеленський, можна сказати, вже дав відповідь, геніально зігравши президента Василя Голобородька у серіалі «Слуга народу».

— Я гадаю, що президент має бути саме таким, яким є простий вчитель історії Василь Голобородько, — поділився думкою Володимир Зеленський. — Президент має бути, перш за все, порядною людиною, а це дуже рідкісна на сьогодні риса серед політиків. Президент має бути людиною, яка зможе безкомпромісно боротися з системою. У кожному жарті — є велика доля правди.

Хоча Володимир Зеленський, який має різностороннє життєве, професійне та творче амплуа, ще досі тримає інтригу щодо своєї участі у виборах, він настільки правдиво зіграв «слугу народу», що вже, здається, дожартувався до президентства.

Народ прагне нових облич і нового погляду на розвиток своєї країни. А от за даними соціологічних досліджень, таким обличчям нині для українців якраз і є Володимир Зеленський. І він уже потрапив до списку кандидатів на пост реального глави держави.

Володимир Зеленський: Президент має бути перш за все порядною людиною

Більше того, Володимир Зеленський є одним із фаворитів передвиборних перегонів та, за даними зрізів соціологів, має всі шанси вийти до другого туру виборів. Так, згідно зі свіжим дослідженням від Київського міжнародного інституту соціології, якби голосування відбулося в грудні, то за Зеленського проголосувало б 14,6 % українців, що визначилися з вибором. А це друге місце після Юлії Тимошенко. Її підтримують 21,2 % опитаних. Петро Порошенко посідає лиш третю позицію й набирає 11,6 % голосів.

Соціологи стверджують: оскільки жоден із претендентів не набирає більше 50% голосів, то Володимир Зеленський має великий шанс побороти будь-якого суперника. І навіть Юлію Тимошенко. Тому сприймати його слід більш ніж серйозно. Зокрема, дослідження Інституту соціальних технологій «Соціополіс» свідчить про реальний розрив між Володимиром та Юлією Володимирівною у 4 %. Аналітики кажуть й про те, що в Зеленського є шанси на перемогу, адже він не має такого антирейтингу, як інші претенденти на президентську посаду. Це його безумовна перевага.

— Я не боюсь відповідальності, — наголосив нещодавно Володимир Зеленський. — Я розумію, як з нею треба чинити, щоби завтра не було соромно. І так потрібно жити кожен день, щоби тобі не плюнули в обличчя.

Юрий сказав:

Иди на..й Володя

Ґоша сказав:

Краще й не скажеш. Дуже влучно.

Вгору