Це жахіття і страхіття, – Володимир Остапчук проінспектував одне із міст України (відео)

12 грудня 2018, 23:00

Це жахіття і страхіття, - Володимир Остапчук проінспектував одне із міст України (відео)

У вівторок, 11 грудня, на телеканалі «1+1» відбувся показ нового випуску програми «Інспектор. Міста», в якому відомий телеведучий з Черкащини Володимир Остапчук перевірив Кропивницький. Це місто, яке за своєю величною архітектурою кінця 19-го століття може зрівнятись із Парижем, але якість доріг і відсутність електроенергії у деяких районах — зовсім не те, що варто показувати туристам. Володимир зізнався, що інспекція Кропивницького перетворилась для нього на справжній екшн.

Ведучий перевірив перинатальне відділення обласної лікарні, місцевий луна-парк, Центральноукраїнський національний технічний університет та його гуртожиток і під виглядом іноземного туриста «згубив» гаманець.

- Це жахіття і страхіття, — сказав інспектор, побачивши умови, в яких живуть студенти.

Уперше за всю історію інспекцій Володимир Остапчук відвідав луна-парк. Вся команда проекту перевіряла атракціони, одночасно, долаючи свої страхи, адже на одному з них знімальна група пережила справжній шок.

Про переваги й проблеми міста інспектор прийшов відверто поговорити з мером, але і тут Кропивницький неабияк відрізнився від інших населених пунктів.

- То роби сам. Бери, запрягайся і працюй. І буде клас, — почув ведучий від очільника міста.

Як відреагував Володимир Остапчук на пропозицію мера Кропивницького і чому знімальну групу налякав атракціон у дитячому парку розваг, дивіться у проекті «Інспектор. Міста» на «1+1».

За інформацією прес-служби телеканалу «1+1»

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору