Володимир Мамалига: “Заява про Яценюка і Чечню спрямована на залякування російського обивателя”

10 вересня 2015, 00:53

1Колишній депутат Черкаської міськради Володимир Мамалига, який побував у Чечні під час першої і другої чеченських війн наприкінці минулого століття, обурений інформацією про прем'єра України Арсенія Яценюка. Нагадаємо, що глава Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін заявив, що Арсеній Яценюк воював у Чечні проти Росії, пише Прочерк з посиланням на Російську газету.

Зазначимо, у російських ЗМІ також інформували з посиланням на Бастрикіна, що у російських слідчих у зв'язку з війною в Чечні 1994-1995 років є питання до українців Дмитра Корчинського, Ігоря Мазура, Валерія Бобровича з УНА-УНСО, лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша, лідера "Свободи" Олега Тягнибока і його брата Андрія.

«Насправді рейтинг Яценюка зараз знизився нижче міської каналізація: корупція, злидні, псевдореформи не можна виправдати навіть війною. Участь українців у Чеченській війні через 20 років вже обріс легендами. А участь чеченців в українсько-російському конфлікті по обидва боки весь час використовувся російськими піар-фахівцями для залякування московського обивателя.

Саме тому заява голови СК РФ спрямована саме на залякування російського обивателя, а для українського споживача створюється брехлива картинка, на якій націоналістів зображають поряд з завідомо не популярним та негероїчним персонажем. Наступним кроком росіян може стати полоніння Яценюка на чолі української ДРГ десь поблизу Мавзолею. Хто зна, може разом з трьома десантниками був і четвертий, якого відпустили?

Спланована ФСБ рекламна кампанія має на меті компроментацію мене, Мазура, Корчинського, УНСО взагалі…».

Разом з тим, у соцмережах вже на повну кепкують з подібної заяви росіян:

1 2 3 4

Коментарі

Вгору