Войцехівський прокоментував приїзд Савченко до Золотоноші

22 лютого 2018, 16:46

Нещодавно до Золотоноші з робочим візитом приїздила народний депутат Надія Савченко. Політик зустрілася з містянами у міському Будинку культури, а також з керівництвом міста.  Утім приїзд нардепа викликав неоднозначну реакцію у золотонісців.

Містяни почали звинувачувати владців у заграванні з окремими політиками. Ситуацію прокоментував міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

- Новий політичний сезон розпочато. Особисто я не вважаю себе політиком, але згідно закону зобов'язаний забезпечувати всім народним депутатам можливість зустрічі з громадою. Не збираємося ні від кого з них ховатися, якщо будь-який парламентар побажає зустрітися з нашою командою, ми відкриті до діалогу. Це зовсім не означає, що я обов'язково поділяю політичні погляди нардепів, які відвідують місто з офіційними візитами. Думаю, що найближчим часом таких зустрічей буде чимало. Єдиний результат, якого я очікую від подібних зібрань - користь для жителів Золотоноші.  На істерики та хворобливі фантазіі з цього приводу на реагував і реагувати не маю намірів, - зазначив міський голова Золотоноші.

Поділитись

Коментарі

Вгору