“Воюєте там за гроші”: у Черкасах пенсіонерка накинулася на військового (ВІДЕО)

26 липня 2022, 22:24

У Черкасах пенсіонерка накинулася на військовослужбовця у громадському транспорті, звинувативши, що той воює за гроші. На її думку, цей "хам" уклав контакт і отримує 150 тис. грн., пише Обозреватель.

Відповідне відео опублікував у Telegram офіцер ЗСУ, блогер Анатолій Штірліц. Із чого почався конфлікт – незрозуміло, однак жінка кричала, що військовий воює за гроші, а не так, як старше покоління в СРСР – за зарплату.

"Воно ще буде мені грубіянити. Нещастя! Ти зараз за гроші воюєш, а ми за так, ми за зарплату. У нас була зарплата маленька, а ви зараз скажені гроші отримуєте – 150 тисяч і волонтерські. Вони зараз ідуть контракти укладають. За так він не працює, а за гроші", – обурювалася бабця.

"На жаль, таких мраZот поряд велика кількість. Совок і зомбоящик зробили свою підступну справу", – констатував Штірліц.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

О.І. :

Констянтин Мірошниченко – черкаський активіст, – у власному блозі пише:”Вигода. Існують випадки, коли вирішальний фактор для військового – зарплатня та перспективи різних можливостей після війни: пільги, земля, політичний рейтинг.” Див.тут 26.07.22. о 12:28.
Питання: Він теж “совок”?

Киви :

Погоджуюся з о.і.

Поліна :

Підіть і ви пошукайте для себе вигоду.

Ольга :

Тільки такі хворі н голову можуть так казати. Нехай її діти і онуки ідуть воюють і заробляють. Але на жаль такої мразоти багато.

Марія Панченко :

Їм Зе дозволив ображати по закону пенсіонерів,а якщо їм відповіси тим же затягають по судах і фото виставлять для цькування в соц.мережах.

Лідія :

Дура, ти заслуговуєш не образ, а тумака в морду. На тебе бомби не падають? Тоді заткнись

Діала :

Я теж пенсіонерка. Але ту чорнороту дурепу я б викинула з автобусу. Дивуюсь, чому там ніхто цього не зробив. Воно навіть не розуміє, що контракт – це угода між роботодавцем і працівником, контракт вигідний не працівнику, а роботодавцю, бо йому легше людину звільнити після контракту, але людина не може легко звільнитися у разі чого, бо розрив нею контракту передбачає великі штрафи. А зарплата – вона й в Африці зарплата, хоч на ставку ти працюєш, хоч за контрактом! Он судді працюють за зарплату. Але ж яку!!! З зарплатою вчителя не зрівняти!!!

Наталія :

Руській корабель іді ….

Андрій :

А цей активіст зараз відбиває Вуглегірську ТЕС?

Діала :

Гірше. Він зрадник. Тому що своїм базіканням на цю тему підриває повагу до захисників Вітчизни. Кожна людина скаже, що найдорожче, що у неї є – це життя. Воно одне. Іншого не буде. Воно безцінне. І, як писав поет, “хтось комусь однісінький-один”. Це скаже кожна мати, кожна дружина, кожна дитина, чий син, чоловік чи батько воює на передовій або віддав своє життя за соборність і незалежність України. Все решта – пуста демагогія і базарні балачки диванних експертів.

Лілія :

“активіст”- це професія, чи індульгенція на “істину в останній інстанції”?!!!

Раїса :

Він, в першу чергу, ризикує своїм життям, щоб нас захистити! Йдучи в бій, він не думає про гроші, а про клятих рашистів, яких треба знешкодити і розбити! А в мирний час можна подумати і про пільги, якщо Бог допоможе дійти живим до Перемоги!!!

Валентина :

Вигода ризикувати власним життям,або загинути?Хай такі грамотії ідуть теж воювати,щоб не заздрили цим грошам,які військові вбільшості витрачають на те,щоб купити форму,взуття,бронижелети і іще багато чого.Життя безцінне,те що їм платять,це крапля в морі,чому і кому ви заздрите дебіли

D :

Знов якась дурепа намагається поставити все з ніг на голову. Що поганого в великих зарплатах військових? Вони ризикують своїм життям і крім патріотичних почуттів повинна бути велика матеріальна мотивація. Воїн – не “м’ясо которое бабьі ще нарожают” і якщо йому для збереження свого життя треба каску, а не каструлю на голову, або нове озброєння то держава (у тому числі і цивільні) повинні зробити все можливе і не можливе щоб цей воїн повернувся живим і неушкодженим.

Наталія :

Я би ще із тих 150 тис. купила їй квиток на сруський корабель

Саша :

Яка б не була мотивація військових — вони ризикують своїм життям, ідуть під кулі. Навіть ті, що в тилу, в будь-який момент можуть бути відправлені на фронт. Тому звинувачувати військових не потрібно.
https://www.youtube.com/watch?v=Vp422W9beC4

Анастасія :

Хвора на голову. Я б її виставила з маршрутки.

Shuts :

Хай вона сучара йде за 100000 і її діти з внуками

Весна :

Депутати більше получають і сидять в безпеці

Тарас :

Цікаво, була подана заява в СБУ?

Марина :

Це робота для СБУ.Думаю,що в приватній розмові в кабінеті СБУ вона й Путіна схвалить і все по списку *руського міра*…В розмові прозвучали ж *святі* слова *во времєна совєтскія*.Таких хватає в кожному місті,що ненавидять Україну,але їм подобається тут жити та чекати рашу!Закінчиться війна та для СБУ буде багато роботи:потрібно ,як в країнах Прибалтики,звільнитися від цих *рашистів*.Та й громадянство надавати потрібно дуже відповідально,а не всім бажаючим.І дуже обережно для іноземців, особливо *рашкам*(на прикладі країн Прибалтики).Європа тепер теж бачить результати своєї лояльності до рашків.

Діала :

Я вважаю, що треба прийняти закон, щоб позбавляти таких громадянства! Одна справа – комусь не подобається влада. Інша справа – людина проти незалежності країни, в якій живе, яку дратує все, що з цією країною пов’язане! Владу ми час від часу міняємо. Але країну, стратегію її розвитку під кожного міняти не будемо!

Тетяна :

Таких завжди невдоволених маргіналів хватає і в інших країнах. В Україні такий совєтський контингент ііснує в великій кількості, і не тільки серед пенсіонерів, а й серед молоді. Все це результат терпимості українців до росіян і хамства, зниженої національної гідності. Деяким навіть війна не прояснила свідомість. Потрібно мінятися, піднімати голову.

irina.sitnik0901965@gmail.com :

Військові нас боронять! І скільки б не заплати їм це не зрівняти з їх подвигом! Земний їм уклін! А цю кацапську дурепу варто було б у СБУ викликати для розмови!

Тетяна :

Совкова кацапка,доглянута…мабуть працювала не фізично…Злість зберегла…Роки ідуть,а їй все мало..Культура людини така…сором.Бкти не вдячному нашим захисникам…Рахувати гроші які кому платять…Вам нічого не нагадує!??? Орків теж бентежать наше гарне життя…Кацапи,де б не жили….всі однакові.Зависливі,чорнороті і убогі.В Україні має достойне життя…але нейметься,щоб когось не принизити….Противно на таке дивитись.А воїн- молодець.Не грубив,поводив себе достойно.Час розставить крапки над І

Діала :

Не махайте косою по всіх підряд. Моя мама росіянка, але володіє українською і є великою патріоткою України. А її мама, яка померла 20 років тому в віці 90 років в Черкасах, мови не навчилася, бо була неписьменна, все життя по-північному “окала”, але коли в 90-х роках Росія не хотіла відпускати Крим, вона раптом з обуренням мене запитала: “А чєго ето Росія говоріт, что Крим-от іхній? Крим-от наш, украінскій!”. Так що далеко не всі росіяни, що живуть в Україні, продовжують ідентифікувати себе з Росією, більшість ідентифікують себе все таки за громадянством, навіть якщо вони генетично росіяни, кавказькі, прибалти чи євреї. Я, наприклад, завжди гордилася, що я українка.

Олексій :

Подивіться на цю ватнячу пику! Питання є?

Володимир :

Яке кончене

Наталія :

Кацапська прошмандовка

Ольга :

Дати цій жінці заробітну плату 150 тис грн і на фронт. Тільки так.

Іван Сергійович :

Це стара із тих, що зустрічають з хлібом і квітами рашистів, 5 колона.

Антоніна :

Бажаю цій “бабці” хоч один день посидіти під обстрілами,тоді можливо поміняє свою думку

Петро :

Тую запроданку на передок нехай подзявкає. Та ще скільки подібних, що їм усі винні до несхочу! А самі навіть не хочуть РОЗУМІТИ нашу мову!

Тетяна :

взагалі незрозуміло як можна причепиться до людини яка у військовій формі\ Сама форма викликає повагу. А бабці не дружить з головою

Владислава :

Сходите в военкомат!!!!!
А сидеть говорить кто за сколько воюет или сколько льгот получит, смысл?
Сходите Мужчины!!!!!

Вікторія :

Не воєнкомат, а центр комплектації… Как говорят в Одессе: это две большие разницы.

Ірина :

Боже,яке кончене!

Ірина :

А золото на пальчику всі помітили? Мабуть, останні крихти совкові доїдає! І пика така, явно не черкаська, може з руцькаго міра приїхала, од руцьких бомб сховалася? Треба розібратися!

Знайти і на передову бабцю, хай спробує недільну там побути :

Знайти бабцю , і на недільку на фронт

Тетяна Тимошенко :

Ну по -перше не зняли як військовий спровокував на скандал бабцю і немає початку суперечки,так вояки є і на Facebook котрі насміхаються з пенсіонерів і ображають знаючи що їм нічого за це не буде,а тих хто відповість їм агресією чекає суд і тюрьма 5 -10 років з конфіскацією майна .Зухвалому соллату слід подумати про те,що від старості він не застрахований,як і від зневаги оточуючих в майбутньому.

Ненависник русіше швайне :

Всі дописувачі, які тягнуть руку за оте непорозуміння совкового розливу,чому ви після окупації рашистами,руки цілуєте українським воїнам?
Тому що вони на своїй шкірі випробували,що воно таке “рускій мір”,а те що український воїн йде на війну за котрактом,тому що в 2014 році пішли добровольцями і що мали,купу хвороб і більше нічого.
Хто заздрить виплатам військовим,то йдіть самі на війну на голому ентузіазмі,та не 4,13здіть.

Діала :

Ну перестаньте видумувати! Чого б це військовому бабку задирати. Судячи по голосу, він не пацан, а чоловік вже доволі дорослий. Я б повірила, що скоріше навпаки, на бабку можливо сама його форма подіяла, як червона ганчірка. Хто зна, може ця тітка в СРСР гарно жила, працюючи на базі чи керівником на іншому “хлібному місці”, який давав їй блат (тобто доступ до дефіциту, до різних послуг), їздила в санаторії і т.д. Тому вона плаче за тими часами, які Путін обіцяє повернути.)) І її “дере” все, що пов’язане з Україною, а тим більше ті, хто зі зброєю її захищає від “вождєлєнного вождя” Путіна. Он в Києві нещодавно одна така пристібалася до діток 5-8 років, які на вуличного базарчику продавали свої патріотичні поробки, збираючи кошти на ЗСУ, вона їм того столики перевернула, крила їх матом, виганяла… Так люди, що торгували поруч з нею городиною показали їй таку “кузькіну мать”, що надовго відбили бажання рота свого розтуляти, ще й не пожаліли грошей – винесли відро фарби з сусіднього господарчого магазину й вилили їй на голову, щоб більше там не з’являлася. Отак треба вчити таких. Це через них лізуть не “захватчікі”, а “асвабадітєлі”!

Теияна :

Дякуємо нашим військовим!!!Нажаль, є така категорія-заздрісна,й жорстока,й недалека. Про ту війну вона говорить знаннями, які нав’язувалися “совєцкімі” підручниками. Бо точно за віком не тягне на учасника 2 світової. Хочеться, вибачитись за цю жінку. Слава ЗСУ!!!

Василь :

Так хай сука совковська піде і повоює за гроші.

Оксана :

Життя людей безцінне і даже 150тис не компенсують втрату чоловіка, батька або сина. А чому ж бабуся не згадує, що літні люди і дітки під час війна працювали на заводах, а що вона робить?

Світлана :

Нвякі гроші не замінять життя людині

Наталія :

Чемодан вокзал і раша туда… По зарплату . Наводчиця …

Лариса :

То її щастя,що вона мені не попалась.

Тетяна :

Серйозно,вигода?,за гроші?то давайте,вперед,заробіть хоч на совість собі

Наталія :

Мерзота совковська! Нажаль і за таких помирають наші захисники, їх не відсортуєш.
Бережи вас Боже, наші герої!

Aleks :

“Совдепівська консерва”, яку треба було викинути з автобуса.

Mich :

До когось з роками приходить мудрість, а до когось – маразм.

Ненависник русіше швайне :

Я на місці військового не терпів би оте совєцьке бидло,а встав і виставив з маршрутки піддупником,ось такі суки наводять рашиські ракети на наші міста,їх не треба жаліти чи терпіти,їх треба знищувати,як посібників рашистів.
СЛАВА ЗСУ!

Волдимир :

Вмієш воювати – воюї,
Можиш допомогти – допоможи,
Не можиш нічого – не балакай ротом.

Олена :

Вважаю, що з такими (я про жіночку) обов’язково має розбиратися СБУ або поліція.

Жека :

Я отдам їй свою посаду з зарплатою 150 тисяч ше і накину шоб получилась така сума хай іде воює за зарплату ,,БЛАГОДАРНА”

Сергій :

Почему в маршрутку терпят таких моральних уродов, это чучело, с лишней хромосомой, должно либо уважать военных, благодаря которым ОНО может спокойно жить, либо на йух, в расчет.

Олена :

Ті що воювали,ті про це не кричали і іх вже залишилось дуже мало. А ця кляча намастилась як Курво і здоров’я вистачає щоб сваритися. Ви має бути вдячними цім хлопцям що вони боронять вас,ваших дітей і онуків. Якщо вони не будуть отримувати гроші,то хто буде забезпечувати їх сім’ї!?

Світлана :

Вона не людина і навіть не тварина а щось таке воно. ТВАРЮКА. Не хай піде і заробить там під обстрілами і вибухами150тисячь. Треба було викликати міліцію він не міг але ж інші могли чого не визвали і не заступилися за нього. Чи як моя хата скраю нічого не знаю. Люди так не можна треба людям допомогати. Слава Україні Героям Слава .

Олег :

Карта стара ти лучше ще подякуй що їдеш в тій маршрутці а не в підвалі сидиш або на цвинтарі лежиш чума недоношена!

Діала :

Ні, це та, що в підвалі б не сиділа, це та, що бігла б з хлібом-сіллю оркам назустріч, а потім ходила б поперед них і показувала, де живуть активісти-волонтери, патріоти, родини військових і т.д., брала б участь у розстрілах, грабунках, тягнучи й собі те, що оркам не вмістилось… У неї такий же менталітет, як і у них точнісінько! Було б чим – вона ще й ґвалтувала б з помсти за вихід з СРСР!

АфінаII :

Стара нікчема, потвора, рашиська жаба, гнида ………..(далі йде ненормативна лексика) .
Не зважайте на це створіння – виблядків в нашій країні повно, бо починати вигрібати це лайно слід з самої верхівки…. Чекаю на повернення наших Воїнів Світла з Перемогою та отриманням належних керівних посад при владі ХАЙ БУДЕ ТАК ага Слава Україні! Героям Слава! Смерть ворогам!

Дмитро :

Звичайна ватно – комуністична пердуха, яка осилился в Черкасах з батьками після світової війни. І чоловік у неї військовий

Тетяна :

Таку бабцю ,треба відправити на Камчатку до дочки.Проросійська…….

Golub Sergii :

Важливим є те, що цій “бабусі” нихто, судячи з відео, нічого крім військового не сказав. Нажаль така думка є у більшості таких осіб, хоча я б їй нагадав, що даже під час війни т.з.”отечественной” і бійці і офіцери отримували зарплатню, тобто тіж гроші, і не маленькі до речи, в порівнянні з цивільними

Лариса :

Хіба не видно це переселенка з югу України .

Іван :

З розуму виживша!

Людмила :

Яке зле обличчя у бабці, прикро, що всі промовчали( Ви люди, чи насєлєніє? Бо нашим військовим- низький уклін та подяка, що потвор не допустили до Черкас(, вони наш захист, на Господа надія і на них, а скільки ще їм стоять, і скільки вже пішли в засвіти, вічна їм пам’ять, а така потвора топче землю і не замислюється, дивиться росзомбоящик і рахує чужі гроші, прикро(

Олександр :

Чі кацапські мразі не дають Україні жити , чемодан вокзал раша, якби заставляли українську мову вчити то такої мерзоти булоб менше

Ернест :

Я так розумію цю стару бісить, що військовим платню підняли, а їй ні, тому вона і казиця. А на расію їхати не хочеться, коли вже ці совки повимирають?

Александр :

Старая гнусная тупая мразь. Нада чтоб ее соседи опустили.

Ігор :

Нас з вами там не було, з чого почався конфлікт ми не знаємо. Як можна судити ? А ви вже скільки грязі на людину вилили.

О.І. :

Слава Богу, ще не повністю у нас втрачене вміння мислити критично, зважуючи “за” і “проти”. Ваш допис, Ігоре, цьому свідчення.

Петро :

Дійсно, ніхто не бачив суті конфлікту, невже можна робити такі висновки по УРИВКУ відео!!! Щодо жіночки і звинувачень – вона пройшла не один рік на війні в Афганістані, і не в тилу, а зоні бойових дій. Все життя пропрацювла медсестрою в ургентному відділенні та з туберкульозними хворими. За її проукраїнську позицію та що вона “бандерівка” її тягали в КДБ ще в той час, коли більшість із нас і не чули про вільну Україну.

Алла :

А жити ця бабця хоче? Як би не такі вояки, які віддають своє життя, то де б це бабця була? Вже і завонялась би десь під розбомбленими будинками.

Диванний воїн :

Поки не передохне ця мразота кацапська, діла не буде.

Афіна :

Точно мала при совдепі тепле місце, тому і про гроші в першу чергу згадала та переймається, курва стара, ще й очі підмалювала – страшне потворисько, малюй не малюй, а своє гниле, старе нутро вилізе, як дріжджі у мисці))) Мабуть в неї зараз у Пісках внук воює. Ось 100% впевнена, що так і є, і від грошей відмовився. Лярва чорна

Вгору