У Черкасах цьогоріч зможуть оздоровити майже півтисячі пільговиків

26 липня 2022, 21:11

Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян за державний кошт триває і під час воєнного стану. Цього року бажання оздоровитися вже висловили майже 200 містян пільгових категорій.

Фахівці управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку Департаменту соціальної політики телефонують до кожної особи, яка для забезпечення санаторно-курортним лікуванням перебуває на обліку в департаменті, розповідають про санаторно-курортні заклади України, де нині можна підтримати стан здоров’я за різними профілями захворювань, згідно з медичними рекомендаціями, розповідає начальник управління Валентина Литвинович.

«Вже обдзвонили майже 847 людей з інвалідністю загального захворювання, з дитинства, чорнобильців, учасників АТО та інших. На жаль, отримали тільки 198 заяв про намір пройти санаторно-курортне лікування», – говорить Валентина Іванівна.

Із початку року правом на санаторно-курортне лікування за державний кошт скористалися 58 черкасців, решта бажають оздоровитися пізніше. Цьогоріч за державний кошт зможуть оздоровитися 478 містян, які перебувають на обліку, з них - 320 громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів забезпечують осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранів війни, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.

Про видачу санаторно-курортних путівок за державний кошт можна довідатися в департаменті соціальної політики ЧМР.

37-80-83 – для осіб з інвалідністю та ветеранів війни;

37-63-41 – для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб;

56-60-18 – для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору