Водоканалівці «рятують» міські фонтани від водоростей

03 серпня 2018, 14:30

Водоканалівці «рятують» міські фонтани від водоростей

Працівники КП «Черкасиводоканал» кожного літнього сезону виконують планове обслуговування усіх міських фонтанів. Згідно з графіком, який затверджений міськвиконкомом, чистка водограїв відбувається тричі на місяць. Але у зв’язку зі спекою підприємство вимушене проводити прибирання зі спеціальними дезінфікуючими розчинами вдвічі частіше.

Це пов’язано зі стрімким розвитком водоростей, для яких сьогодні утворилися найсприятливіші умови – світло, тепло і вологе середовище. Зважаючи на таку спеку, водорості можуть покрити поверхню водограю всього за тиждень.

-Якщо вода жива, то в ній будуть розвиватися біологічні організми. Водорості, які з’являються на поверхні фонтанів, не відносяться до синьо-зелених. Вони не виділяють токсичних речовин і, відповідно, не наносять шкоди здоров’ю людини, - зазначає інженер-мікробіолог лабораторії КП «Черкасиводоканал» Марина Крайниченко. 

Працівники підприємства виконали чергове обслуговування фонтанів в Долині троянд – відчистили поверхню водограю, виконали дезінфекцію комунікацій та заміну води.

«Черкасиводоканал» ще раз нагадує містянам, що у фонтанах зворотнє водопостачання, тому там заборонено пити воду, купати тварин та мити велотранспорт.

За інформацією КП "Черкасиводоканал".

Вгору