Водії машин на “бляхах” влаштували у Черкасах автопробіг (фото)

22 серпня 2017, 13:53

У Черкасах активісти громадської організації "Автоєвросила" влаштували автопробіг на знак протесту проти необґрунтовано високих податків на розмитнення автомобілів. Акцію підтримало кількадесят водіїв, які колоною проїхалися по бул. Шевченка та зупинилися на Соборній площі, інформує "ВІККА".

- Ми хочемо привернути увагу чиновників на вибір народу, щоб питання з автомобілями було вирішене і вони стали доступними, як у Європі. У нас уже курс на Європу: ціни європейські, тарифи європейські. Все, що в Європі дорого, ми переймаємо. Але на тому, що полегшує життя європейцям, ми чомусь ставимо заборони. Це не нормально. У Європі навіть студент може придбати автомобіль. Це не розкіш, а засіб пересування, – розповідає керівник ГО "Автоєвросила" у Черкасах Вячеслав Дзюблик.

За його словами, через абсурдні ставки ті автомобілі, що коштують у Європі 2-3 тисячі доларів, у нас обходяться приблизно у 10 тисяч.

- Ціна автівки виростає в 3-4 рази, а розмитнення – удесятеро більше, ніж в Європі. І ми не беремо за приклад найрозвинутіші країни, як-от Німеччину. Ми рівняємося на наших сусідів – Польщу, Литву, – говорить активіст.

Черкаські водії автівок на "бляхах" планують приєднатися до всеукраїнської акції протесту проти митних ставок, що відбудеться 6 вересня біля Верховної Ради у Києві.

Вгору