Сильний сніг та ожеледиця: водіїв Черкащини попереджають про ускладнення погодних умов

30 листопада 2018, 17:04

Сильний сніг та ожеледиця: водіїв Черкащини попереджають про ускладнення погодних умов

У суботу, 1 грудня, у Черкаській області очікується ускладнення погодних умов: помірний сніг, місцями сильний сніг (приріст снігового покриву 6-12 см) та ожеледиця на дорогах.

Температура вночі сягатиме до -5..-10 С, вдень -2..-7 С. Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту (рівень загрози для автотранспорту 2 (жовтий). Погода також ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.

Що робити, якщо ви знаходитесь в автомобілі під час сильного снігопаду?

1) При пересуванні в автомобілі не слід намагатися перебороти снігові замети, необхідно зупинитись, закрити двигун з боку радіатора. Якщо є можливість, автомобіль треба поставити двигуном до вітру. Періодично потрібно виходити з машини, розгрібати сніг, щоб машину не занесло снігом.

2) Якщо в біду разом потрапили декілька осіб, то потрібно зібратися разом і використовувати один автомобіль для укриття, з інших машин необхідно злити воду. У жодному випадку не можна покидати укриття — автомобіль.

3) При сильному снігопаді орієнтири, які здаються надійними з першого погляду, через декілька метрів можна загубити.

4) Населенню під час снігових заметів потрібно бути готовим для проведення рятувальних робіт, надання першої медичної допомоги і розчищення снігових заметів на дорогах, вулицях, навколо тваринницьких ферм і виробничих будівель; ліквідації аварій на комунальних і енергетичних мережах.

5) При таких погодних умовах, перебуваючи на вулиці, остерігайтесь частин конструкцій та предметів, які нависають на будівлях, поламаних дерев, обірваних дротів та ліній електромереж, розбитого скла та інших джерел небезпеки.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору