Водія, який збив чоловіка і маленького хлопчика, залишили під вартою

04 жовтня 2019, 19:03

До Черкаського апеляційного суду надійшла скарга захисника в інтересах підозрюваного, який 3-го вересня цього року скоїв наїзд на чоловіка та малолітнього хлопчика на пішохідному переході на перехресті бул. Шевченка та вул.Митницької.

Раніше ухвалою Соснівського районного суду стосовно підозрюваного було застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. В обґрунтуванні апеляційної скарги апелянт посилається на те, що прокурором не доведено жоден із заявлених ризиків, які б виправдовували застосування відносно підозрюваного найбільш суворого запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Крім того, на думку апелянта, слідчим суддею районного суду не враховано, що він раніше не судимий, має міцні соціальні зв’язки, у вчиненому щиро розкаявся та сприяє слідству в розкритті кримінального правопорушення.

Суд врахував тяжкість скоєного кримінального правопорушення, в результаті якого тілесні ушкодження отримали дві особи, в тому числі й малолітня дитина. Зокрема, хлопчику завдано тяжких тілесних ушкоджень, а на момент розгляду апеляційної скарги він перебував у комі.

Також прокурором апеляційному суду надані докази того, що під час вчинення кримінального правопорушення підозрюваний перебував у стані наркотичного сп’яніння внаслідок вживання амфетаміну. Тому доводи апелянта, на думку суду, не можуть слугувати підставою для зміни йому запобіжного заходу на більш м’який, ніж тримання під вартою.

Ухвалу слідчого судді від 5 вересня, якою відносно підозрюваного застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб, тобто до 02.11.2019 включно з визначенням розміру застави, – залишено без змін, а апеляційну скаргу захисника - без задоволення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Черкасах внаслідок ДТП загорілися автівки – двоє осіб в лікарні

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору