ВО «ЧЕРКАЩАНИ» переобрали секретаря ради

01 жовтня 2018, 13:54

 

ВО «ЧЕРКАЩАНИ» переобрали секретаря ради

28 вересня на звітно-виборчій конференції Черкаської обласної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» переобрали секретаря ради. Ним вдруге став депутат обласної ради Олександр Коваленко.

Під час свого виступу новообраний секретар ради ЧОО ВО «ЧЕРКАЩАНИ» прозвітував про роботу парторганізації за 2015- 2018 роки.

Олександр Коваленко повідомив, що результати роботи ВО «ЧЕРКАЩАНИ» свідчать про потужність партії на політичній мапі області. Представники політсили пройшли практично в ради усіх рівнів. Так, ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у районних, селищних, міських радах має близько 350 депутатів та 71 депутатський мандат у новостворених ОТГ, взявши участь у виборах на Черкащині до 14 ОТГ із 21. А до громадських приймалень за звітний період звернулося понад 30 тисяч жителів Черкащини.

За словами новообраного секретаря ради, продуктивною є і робота фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в обласній раді, яка є другою за чисельністю, маючи 14 депутатів. Народні обранці активно опікуються найважливішими для області темами: реформування сільського господарства, захист прав людей праці, стан екстреної та швидкої медичної допомоги, розвиток економіки, охорона навколишнього середовища тощо.

- Ми допомагаємо звичайним людям, тому за ініціативою ВО «ЧЕРКАЩАНИ» було організовано мітинг на підтримку фермера з Маньківщини Григорія Білецького під стінами обласного Держгеокадастру та висловлено недовіру очільниці Ользі Залозі, а також порушено питання про надання права розпоряджатися землями поза межами населених пунктів сільським громадам. У рамках акції було зібрано понад 50 тисяч підписів жителів Черкащини.

ВО «ЧЕРКАЩАНИ» переобрали секретаря ради

Депутати облради взяли під свій контроль і стан ремонту доріг на Черкащині.  3 вересня поточного року депутати від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко, Григорій Плічко, Валентин Галушко, Володимир Братаніч, Віктор Степовий побували на Драбівщині, де на власні очі переконались наскільки безвідповідально і халатно ставиться до ремонту доріг в районі підрядна організація та місцева влада. З цього приводу було внесено відповідний запит на 24-ій сесії обласної ради.

- Запевняю, що ВО «ЧЕРКАЩАНИ» і надалі буде боротися проти безгосподарного та нераціонального витрачання бюджетних коштів, із так званими «відкатами», корупцією тощо. Адже народні кошти мають витрачатися на благо громад, а не текти в кишені спритних ділків.

Багато представників ВО «ЧЕРКАЩАНИ»  – це меценати і благодійники, які постійно надають фінансову допомогу на розвиток інфраструктури населених пунктів Черкащини, виділяють кошти на лікування громадян, підтримують Збройні сили України, воїнів-учасників АТО, багатодітні родини, талановиту молодь тощо.

Так, за сприяння депутата облради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ»  Анатолія Ткаченка Шполянській центральній районні лікарні придбано сучасний реанімобіль, устаткований новітнім обладнанням, вартістю у понад 2,5 млн грн. З ініціативи члена ради ЧОО ВО «ЧЕРКАЩАНИ»  Миколи Северина під патронат Маньківської районної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» взяті школярі, які беруть участь у науково-дослідницькій роботі в рамках Малої Академії наук України. Секретар Політради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Семинога А.І. посприяв у виділенні землі для 31 учасника АТО зі Смілянщини. У цьому районі Анатолій Іванович вже четвертий рік поспіль організовує чудове свято Івана Купала, куди приїздять гості з усієї Черкащини. А за підтримки депутата облради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Галушко В.М. залучено кошти на реконструкцію каналізаційної мережі в Городищі, у смт Вільшана – на реконструкцію селищного центру дозвілля та культури, а також для придбання 3 шкільних автобусів та комп’ютерів для облаштування кабінетів у школах. І це лише невелика частина тих вкрай важливих для жителів Черкащини справ, які за час існування політичної сили реалізували члени ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

На переконання секретаря Політради  ВО «ЧЕРКАЩАНИ»  Анатолія Семиноги, такий результат дає наближеність депутатів до проблем місцевих жителів, адже кожен депутат від  партії – це не заїжджі «козачки», а люди, які живуть та працюють безпосередньо на Черкащині. Значна частка членів партії – підприємці, фермери, керівники підприємств – люди, які кропіткою працею створили власний та успішний бізнес, забезпечують роботою тисячі черкащан, сплачують податки. Це – вчителі, лікарі та військові, які добре знайомі з проблемами пересічних людей.

- Основною перевагою об’єднання є те, що воно працює не на лідера, не на красиву піар-картинку, а на громаду. Коли наша ще зовсім молода партія лише створювалась, постало досить актуальне запитання – навіщо нам ще одна партія, їх в Україні і так вже понад 200. Партії, які сьогодні працюють в нашій державі, - всі різноманітні, але якщо уважно почитати їхні програми, ознайомитися з їхніми концепціями, то стає зрозумілим, що усі вони є партіями одного лідера і фінансуються олігархами. Ми сформували зовсім іншу партію, яка формується знизу – від села до районного центру, від районного центру до області. У нашій партії ми ще на початку домовилися, що у нас не буде лідера, у нас буде колективний орган, який ухвалюватиме рішення з’їздом чи обласною конференцією. І сьогодні дійсно ми працюємо саме за такою схемою. Тому ВО «ЧЕРКАЩАНИ» - це абсолютно демократична структура в нашій країні, - зазначив Анатолій Семинога.

Він наголосив, що наступним етапом роботи політичної сили стане створення конкретної програми економічного розвитку кожного населеного пункту області.

- Нашим завданням сьогодні є наповнити місцеве самоврядування реальним змістом, дати можливість розвиватися кожному населеному пункту. Адже тільки-но утворюється нова політична сила, як одразу ухвалюються нові економічні програми, але жодна з цих програм чомусь досі так і не дійшла до наших сіл та міст. Тому, взявши за період 5 років, ми повинні сформувати в кожному селі програму економічного розвитку, підкріпити її конкретним планом дій, забезпечити фінансування. І усі ті гарні слова, якими наповнені усі державні програми, привести до конкретних пунктів. Я думаю, що ми саме та політична сила, яка може це змінити.

Перспективні завдання партії викладені в «Стратегії ВО «ЧЕРКАЩАНИ» на 2018-2019 роки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору