Вночі морози посиляться, – черкаський метеоролог

06 лютого 2023, 15:36

На Черкащині спостерігається спокійна зимова погода з температурним фоном 2-4º морозу, що відповідає кліматичним значенням для цього часу. Наразі посилюється вплив потужного антициклону «ELISABETH», що займає майже всю Центральну Європу.

"Ще найближчої ночі атмосферні фронти проявлять себе невеликим снігом при температурі повітря 4-9º морозу. Вдень 7 лютого до керування погодою приступить цей обширний антициклон, тому зменшиться хмарність, сонячних годин стане більше, а ймовірність опадів скоротиться до мінімуму. Вдень прогнозуємо 1-6º морозу", - повідомив очільник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

8-10 лютого - без опадів, на дорогах та тротуарах злизько. Вночі морози посиляться до 6-11º, а 9-10 лютого - навіть до 9-14º, вдень - 1-6º морозу.

За попередніми розрахунками, вже у наступну неділю відбудуться погодні зміни. Система атмосферних фронтів, яка наблизиться із західної Європи, принесе на Черкащину опади у різних фазах, вітер посилюватиметься до 15-20 м/с. Атмосферний тиск буде стрибати.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору