Внесок “Zeus” у розвиток кіберспорту в Україні: роль та вплив гравця на популяризацію та розвиток комп’ютерних ігор

13 червня 2023, 16:14

Данило Тесленко, відомий під псевдонімом Zeus, кіберспортсмен і капітан CS:GO "Natus Vincere". Він став відомим, коли був керівником команди. Капітаном він був протягом 7 років. Zeus був лідером і в момент, коли перетворювалася кіберспортивна дисципліна, з появою CS:GO. Читайте більше про Зевса https://whoiszeus.com.ua/.

Становлення кар'єри Zeus

Данило Тесленко Zeus почав цікавитися комп'ютерними іграми в 10 років. З боку батьків Zeus ніяк не обмежувався в іграх. Він підтримував Zeus у його починаннях і заохочував його. Хлопчик відвідував комп'ютерні клуби, де змагався з друзями в класичну Counter-Strike 1.6.

Головне значення в кар'єрі Zeus відіграли батьки. Зазвичай батьки не схвалюють вибір дітей у їхніх комп'ютерних іграх. Їм здається, що так діти даремно проводять час. Раніше, коли кіберспорт тільки починав свій розвиток, інтернет і комп'ютери були рідкістю. Для них "двором" були комп'ютерні клуби, які працювали також і ночами. Батьки Zeus були винятком. Вони не забороняли синові грати. Вони навіть підтримували і заохочували його. У батька Zeus був власний бізнес із продажу машин. Тож родина Данила була забезпеченою і він ні в чому собі не відмовляв. Zeus всю ніч провести за іграми.

Батько Zeus говорив, не можна дітям нав'язувати своєї думки, важливо дати їм займатися тим, чим їм подобається. Батьки лише мають давати поради та рекомендації.

Найкращі перемоги Zeus Данила Тесленка

Уже підлітком Zeus брав активну участь у комп'ютерних іграх. Від самого початку він грав у CS. Крім того, він працював у свого батька.

Варто виокремити такі змагання, у яких брав участь Zeus:

  1. ASUS Cup: грандіозний перший успіх у Zeus відбувся у 2004 році. Тоді зірка кіберспорту був у складі "pro100" і посів третє призове місце.
  2. WCG UA, ASUS Cup: на цих турнірах були чудові досягнення Zeus. Потім Данило Тесленко вирішує тимчасово припинити участь у кіберспорті.

У період паузи Данило приймає рішення переїхати до Москви. Тут він живе неподалік від відомого столичного комп'ютерного клубу. У майбутньому це місце стає для Zeus справжнім притулком. Потім відбуваються неприємні події, через які Zeus повертається до Харкова.

Потім доля складається так, що Данилу Тесленку Zeus починає по-справжньому щастити. Він отримує запрошення вступити до Natus Vincere. Zeus у цьому колективі був капітаном. Головні його досягнення тут - це зароблені три чемпіонські титули на світових турнірах із CS:GO.

До кінця 2016 року Данило Тесленко приєднується до складу Gambit Gaming. Тут успіх на нього чекає вже з перші місяці. Наприклад, йому вдалося домогтися результатів у турнірах Acer Predator Masters Season 3, Dreamhack. Крім того, Zeus пройшов із командою до фіналу 4 сезону StarSeries. Тут команда змагалися проти європейського ростера "mousesports". І тут на Zeus чекає поразка. Це гнітюче вплинуло на моральних дух кіберспортсменів, а також на самого Zeus. Перемоги Zeus безпосередньо пов'язані з його особливими особистісними якостями. Він цілеспрямований, твердий у своїх рішеннях, морально сильний. У період невдач, як справжній капітан своєї команди, Zeus підтримує своїх гравців. Саме, завдяки цим якостям Zeus вдалося досягти великих висот і вкласти в кіберспорт великий внесок.

У 2019 році Zeus Данило Тесленко вирішує закінчити з кар'єрою кіберспортсмена. Він пише книгу, в якій детально описує весь свій нелегкий шлях до слави. Крім того, він відкриває власну онлайн школу. Тут він проводить навчання комп'ютерних ігор. Зараз Zeus повністю присвячений вихованню своєї доньки.

Партнерський матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору