Власника черкаського кафе оштрафують за незаконне використання пісні Скрябіна

29 березня 2018, 13:02

Господарським судом Черкаської області розглянуто справу №925/4/18 за позовом приватної організації  «Організація колективного управління авторськими і суміжними правами» в інтересах товариства з обмеженою відповідальністю «Мун Рекордс» до фізичної особи-підприємця про стягнення 16000 грн. санкцій за використання музичного твору без дозволу.

У ході розгляду справи, на підставі поданих позивачем доказів, судом установлено, що 25 березня 2016 року у приміщенні одного із кафе, яке знаходиться у м. Черкаси та у якому здійснює господарську діяльність фізична особа – підприємець, вільно розповсюджувались (публічно виконувались) музичні твори за допомогою наявної в закладі побутової аудіо техніки, серед яких був і музичний твір під назвою «Кольорова» у виконанні гурту Скрябін.

Відповідно до п. “г” ч. 1 ст. 52 Закону України “Про авторське право і суміжні права” при порушеннях будь-якою особою, зокрема, авторського права, передбаченого статтею 50 закону, суб'єкти авторського права мають право подавати позови до суду про відшкодування збитків (матеріальної шкоди), включаючи упущену вигоду, або стягнення доходу, отриманого порушником внаслідок порушення ним авторського права, або виплату компенсацій.

Рішенням суду від 27 лютого 2018 року позовні вимоги задоволено повністю.

За інформацією Господарського суду Черкаської області

Вгору