Гідність і свобода так і не запанували в Україні, це видно із судочинства над вбивцями Сергієнка, – Владислав Голуб

21 листопада 2018, 11:43

Гідність і свобода так і не запанували в Україні, це видно із судочинства над вбивцями Сергієнка, - Владислав Голуб

Гідність та свобода так і не запанували в Україні за ці п’ять років, які ми пережили від часу Майдану, особливо це видно у роботі суддів. Таку думку сьогодні висловив народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя Владислав Голуб в ефірі одного з телеканалів.

Він зауважив, що не може говорити про те, що свобода і демократія запанувала в Україні в той час, коли належним чином не відповідають за свої злочини вбивці закатованого героя Майдану.

- Чи маємо ми право казати про те, що гідність і свобода відбулась в Україні, коли у м. Черкаси відпускають вбивць героя Майдану, журналіста Сергієнка під заставу у 800 тис. грн, та 2 млн грн? Я думаю, що ні. Тому те, що відбувається нині в правосудді мене не тішить,- зауважив політик.

Нагадаємо, 20 листопада, суддя Соснівського районного суду Черкас Сергій Пироженко зачитав повний текст ухвали щодо підозрюваних у вбивстві та катуванні журналіста Василя Сергієнка. За рішенням суду, Вадиму Мельнику, як організатору, призначена застава у 2 млн грн, а підозрюваному виконавцю Віктору Горбенку - 800 тис. грн.

4 квітня 2014 року журналіст Василь Сергієнко був побитий і викрадений з двору власного будинку в місті Корсунь-Шевченківський. Наступного дня його тіло було знайдено в 15-ти кілометрах від міста у Виграєвскому лісі з наручниками на руках і слідами жорстоких тортур.

Сергієнко друкував матеріали проти місцевих чиновників і корупціонерів, був активістом Євромайдану.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору