Черкащани прохають змінити перевізника на одному із маршрутів

21 листопада 2018, 12:18

Черкащани прохають змінити перевізника на одному із маршрутів

На сайті Черкаської міської ради у понеділок, 12 листопада, з'явилася петиція "Зміна перевізника маршруту №8". Її ініціювала черкащанка Валентина Кульбачна.

Черкащанка звернулася із пропозицією змінити перевізника маршруту №8, оскільки це найкоротший маршрут у місті.

- По вулиці Максима Залізняка людям немає на чому діставатися додому, крім як на маршруті № 8. У час пік у районі зупинки "Центральний ринок", " Парк Соборний" маршрутки взагалі не зупиняються, бо не дотримуються схеми руху і їдуть повністю забиті від кінцевої зупинки. Ввечері після 21:40 взагалі дістатися додому взагалі велика проблема, а настає зима та холод, - йдеться у тексті петиції.

Станом на 21 листопада петиція зібрала 27 підписів із 250 необхідних.

Коментарі

Рябовол Светлана сказав:

Не раз уже писала, вечером с остановки на углу Химиков-Зализняка уехать с работы очень сложно, начиная с 17,00, все маршрутки сильно переполнены. А самое странное, почему этот маршрут заканчивае свое движение не доезжая даже до центра города. Конечная остановка “Драмтеатр”, неужели так трудно доехать до ТЦ “Любавы”, такойже поворот.

Олександр сказав:

Нуу, “Любава” – це не центр міста

Мартин сказав:

Це ж зайвiкошти на дизпаливо,а так це перекошене корито приносить прибуток вiд забиття салону як у банцi шпрот?

Скептик сказав:

А чому автобус повинен їхати до “Любави”, якщо у нього по затвердженому міськрадою маршруту – кінцева Драмтеатр. Всі питання по маршруту автобусів – до міської ради

Вгору