Заяви Лаврова щодо України – це спроба виправдати власну агресію, – Владислав Голуб

18 грудня 2018, 14:08

Заяви Лаврова щодо України – це спроба виправдати власну агресію, - Владислав Голуб

Напередодні у Москві заявили про підготовку Києвом збройної провокації на адміністративній межі з АР Крим наприкінці грудня. Про це розповів міністр закордонних справ Сергій Лавров одній із російських агенцій. Такі заяви Лаврова народний депутат від Черкащини Владислав Голуб оцінив як спробу виправдати ймовірну підготовку Російської Федерації до агресивних дій проти України. Про це йшла мова в ефірі одного з українських телеканалів, гостем якого був парламентар.

Сергій Лавров зробив ще ряд заяв, буцімто воювати з Україною не будуть, натякнув також, що Москва не буде визнавати ЛНР та ДНР, інакше Росія втратить решту України.

Аналізуючи заяви Сергія Лаврова, народний депутат від Черкащини Владислав Голуб зазначає, що Росія ніколи не мала України і мати не буде. А подібні заяви інтерпретує як дії ворога на випередження, щоб у подальшому звинуватити Україну у збройному нападі.

- Якщо вони думають,  що тимчасово окупували АР Крим і таким чином захопили Україну, то вони помиляються. Я переконаний, що Україна відновить свою територіальну цілісність і державний суверенітет. Очевидно, що Україна не піде на посилення військових дій, це може зробити виключно Росія. І всі це розуміють,- зазначив народний депутат.

Крім того, він зауважив, що реагувати на подібні висловлювання російських чиновників, які важко піддаються здоровому глузду, не варто.

Серед іншого Владислав Голуб прокоментував точку зору депутата попереднього скликання Ганни Герман. Зокрема, вона розповіла, що на зовнішній арені  для України буде більше користі, якщо нова українська влада навчиться не загравати, а торгувати із своїми міжнародними партнерами, бо ті саме так і роблять.

- Я так розумію, що Ганна Герман розповіла про свій досвід при владі. Бо вони вже «доторгувалися» до того, що ми тимчасово втратили АР Крим, окупована частина Донбасу. Для мене є очевидні речі, якими не можна торгувати. Не можна торгувати власними принципами, державністю, своєю країною. Я думаю, що ми всі чітко пам'ятаємо діяльність тієї влади, яку представляла Ганна Герман. За їхніми діями ми можемо зрозуміти як не треба робити. Адже наслідки, які ми маємо, це очевидний результат їх «торгівлі» зокрема з агресором, - такі переконання висловив політик Владислав Голуб.

Наостанок ведучі з депутатом підсумували роботу Верховної Ради, виокремивши резонансні рішення парламентарів. Зокрема, законопроекти про нацбезпеку, вищий антикорупційний суд, бюджет 2019 року, воєнний стан, президентські вибори.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору