Владику Іоана нагородили «За мужність і героїзм»

28 серпня 2017, 09:12

Митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан удостоєний нагрудним знаком «За мужність і героїзм». Відповідну нагороду від імені міського голови Черкас та міської ради йому під час проведення всеукраїнського військово-цивільного проекту «Холодноярська Проща» вручив заступник мера, депутат обласної ради Роман Буданцев, повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

- Від імені всієї територіальної громади Черкас дякую вам за всі ті гарні справи, які ви робите для України, – звернувся Роман Петрович до Владики. – Бажаю вам міцного здоров’я та довгих років життя.

Митрополит Іоан, серед іншого, є головою Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату.

Знаком «За мужність і героїзм» його нагородили за «особисту участь у відстоюванні незалежності та територіальної цілісності України, організації 24-х ротацій із залучення понад тисячі військових священників до поїздок у зону проведення антитерористичної операції, що триває в Донецькій та Луганській областях, численних відвідинах воїнів АТО з метою надання їм духовно-моральної підтримки, становленні та зміцненні Української православної церкви Київського Патріархату, сприянні розвитку православних традицій поміж жителів міста, а також із нагоди відзначення Дня Українського Прапора та Дня Незалежності України».

Довідково:

Військово-цивільне паломництво «Холодноярська Проща» проходить на Чигиринщині з 24 по 27 серпня.

Проект, приурочений до свята Хрещення Руси-України, звершується під гаслом «Україна: одне Хрещення – єдина Церква».

Уперше «Холодноярська Проща» відбулась у 2015 році за участі Святійшого Філарета. Тоді було освячено храм Багатостраждального Петра Калнишевського на хуторі Буда. Це стало початком традиції, котру продовжили й у 2017 році.

Вгору