Владика Софроній благословив новопризначеного ректора ЧДТУ

27 травня 2014, 12:20

Після двохмісячної напруги, яка панувала в стінах Черкаського державного технологічного університету у зв’язку з виборами ректора нарешті запанував спокій і здорова робоча, як і повинно бути у хорошому колективі, атмосфера.

Колектив із розумінням поставився до призначення Міністерством освіти і науки України (Наказ МОНУ №204–к від 16.05.2014 р.) з 19 травня 2014 р. ректором університету доктора економічних наук, професора, заслуженого економіста України Тамари Миколаївни Качали, яка хоче і може направити розвиток навчального закладу в сторону європейського освітнього простору.

Професор Тамара Качала перебувала лише два місяці на посаді в.о. ректора ЧДТУ, проте, незважаючи на цей, хоч і короткий термін, змогла привабити своїм активним проєвропейським стилем керівництва, відкритості та прозорості 39% голосів делегатів Конференції трудового колективу ЧДТУ, яка відбулась 29 квітня 2014 р.

Ми звернулись за коментарем до ректора ЧДТУ, професора Тамари Качали прокоментувати нинішню атмосферу в колективі в поствиборчий період.

- Колектив Черкаського державного технологічного університету на сьогодні працює спокійно у штатному режимі. Жодних порушень прав людини, переслідувань співробітників чи інших дій, направлених на дестабілізацію ситуації в колективі не існує. Жодної напруги, окрім робочої, і направленої на якісне забезпечення ефективного проведення цьогорічної вступної кампанії та поточних проблем колективу на сьогодні не існує. Юрій Григорович Лега, який очолював наш навчальний заклад понад 15 років, залишається працювати в нашому колективі, сьогодні він є завідувачем кафедри радіотехніки. До речі, Юрій Григорович тепло і щиро особисто привітам мене в день появи наказу про моє призначення. Все те, що закладене в розвиток університету Юрієм Легою буде розвиватися, дещо модернізуватись, але з новітнім технологічним поступом вперед. Хотіла б ще раз подякувати керівництву Міністерства освіти і науки України, особисто Міністру – Сергію Мироновичу Квіту – за високу довіру, призначивши мене з 19 травня ректором одного з найкращих технологічних університетів нашої держави – Черкаського державного технологічного університету. На сьогодні в ЧДТУ сформований потужний монолітний колектив професіоналів. А разом – ми сила! І нам під силу змінити наш навчальний заклад на краще! Запевняю Вас, я докладатиму всіх зусиль для того, аби ЧДТУ став дійсно європейським науково-освітнім закладом. Адже цього вимагають реалії сьогодення.

Учора, 26 травня, як повідомляє сайт ЧДТУ, Юрія Легу та Тамару Качалу відзначили церковними нагородами. Владика Софроній вручив Грамоту Високопреосвященнійшого Софронія Митрополита Черкаського і Канівського ректору ЧДТУ професору Тамарі Качалі та благословив її на ректорство.

Водночас Владика Софроній подякував колишньому ректору ЧДТУ Юрію Лезі за багаторічне добросовісне служіння на ниві навчання і виховання молодого покоління українців та нагородив медаллю Святого преподобномученика Макарія архимандрита канівського II ступеня.

Поділитись

Коментарі

Вгору