Влада перейшла межі, – у Черкасах вимагають скликати позачергову сесію облради

14 березня 2017, 11:11

14 березня 2017 року фракція ВО «Свобода» у Черкаській обласній раді ініціює позачергову сесію облради у зв’язку з силовим розгоном активістів, учасників російско-української війни, які блокували торгівлю з окупованими територіями Донецької та Луганської областей. Ініціативу підтримали фракції партій «Укроп» та «Батьківщина». Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

Депутати Черкаської обласної ради вимагають негайного скликання позачергового пленарного засідання обласної ради 14.03.2017 о 14:00, де розглянути і ухвалити вимоги до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України, а саме у термін до 17 березня 2017 року:

  1. Негайно звільнити з-під арешту затриманих учасників блокади торгівлі з ОРДЛО та закрити кримінальні провадження, що відкриті відносно блокувальників у зв’язку з блокуванням територій Донбасу.
  2. Звільнити з посад міністра МВС А. Авакова, заступника міністра МВС В.Аброськіна, Голову СБУ В. Грицака та першого заступника Голови СБ України – керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України В. Малікова.
  3. Ухвалити закони «Про тимчасово окуповані території України» та «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України».
  4. Заборонити роботу російських банків в Україні.
  5. Заблокувати російські платіжні системи в Україні.
  6. Визнати на законодавчому рівні війною російську агресію проти України та ввести воєнний стан на окупованих та прилеглих до них територіях.

«Влада, не маючи глузду, перейшла межі і фактично розпочала так звану АТО із власним народом, коли 13 березня 20017 року криваво розігнала редут біля залізничної станції Кривий Торець, що поблизу села Щербинівка на Донеччині, який облаштували учасники РУВ. Внаслідок цих дій затримано більше вісімдесяти блокувальників, багатьох людей жорстоко побито. Очевидці кажуть, що учасників війни били особливо сильно. Події на «Кривому Торці» — це вирок для цієї влади. Влади бариг, для якої бізнес — понад усе, і байдуже, що він на крові», – йдеться у спільному зверненні трьох фракцій.

Вгору