Влада обіцяє, що кіосків біля театру завтра не буде, а підприємець чекає на альтернативу

14 березня 2017, 21:18

У приміщенні черкаського драмтеатру пройшла нарада між представниками сторін конфлікту щодо квіткових павільйонів, розміщених на площі ім. Т. Шевченка, пише "ІнфоМІСТ".

Представник Черкаської ОДА Євген Стрижак повідомив, що при облдержадміністрації створюється робоча група з упорядкування площі ім. Шевченка та фасаду театру.

– Повністю незаконним шляхом розміщені тимчасові споруди, – наголосив Стрижак. – Було оголошено, що вони постоять до 15 березня, бо квітковики закупили продукцію для привітання жінок на 8 березня.

Стрижак наголосив, що Черкаська ОДА категорично проти розміщення

– Ви не маєте жодного дозволу на розміщення тимчасових споруд, і ви розміщуйте їх нелегально, – зауважив Стрижак.

Підприємець Петро Чернявський емоційно розпочав свій виступ із риторичного запитання.

– Яка вина на мнє, боярин? Мені це місце не подобається. Я написав 10 звернень в міську раду, щоб надали місце для торгівлі, але мене не почули, – каже Чернявський.

За словами підприємця, у договорі, який він має, вказано, що напрямки діяльності визначає сам бізнес. Чернявський наголосив, що готовий перевезти тимчасові споруди в будь-який момент, коли отримає альтернативний варіант в центрі міста.

– Куди перемістити? Скажуть, куди, я переміщу. Треба прибрати – то скажіть куди! Треба узгодити місце! Нікому не заважає зараз, поки йде ремонт. Театр та квіти – це споріднені речі, – говорить Чернявський.

Як у відповідь пояснив головний архітектор Черкас Віталій Чернуха, перенести павільйони в інше місце наразі неможливо, оскільки в місті діє мораторій на їхнє встановлення.

Муніципальний інспектор Олександр Давиденко повідомив, що завтра павільйони будуть прибрані в будь-якому разі: або Чернявський зробить це сам, або ж він буде примусово демонтований.

– Була обіцянка, що павільйони будуть стояти до 15 числа. Влада дозволила. Це була наша поступка. Нас критикували, і ми витримали удар. Тепер черга підприємцям дотриматися слова,- сказав Давиденко.

Діалог пройшов в напруженому ключі. Його учасники не раз зривалися на крик і грубощі.

Нагадаємо, павільйони спочатку були встановлені біля театру по вулиці О. Дашковича. Тоді ж заступник міського голови Геннадій Шевченко повідомив, що конструкції будуть “негайно демонтовані” муніципальною інспецією. Натомість замість демонтажу вночі 3 лютого кіоски були перенесені на площу перед театром, де земля належить обласній раді.

Petr сказав:

Я сто разів відповідав, що в будь-яку хвилину готовий перенести павільйони, які сама міська влада в особі Г.Шевченка їх там поставила. Тільки нехай же влада скаже куди їх поставити. Адже самовільно я це зробити не маю права. Люди (якщо вони не упереджені) мають розуміти, що це питання не до бізнесу, а до влади. Саме влада повноважна визначати місця для бізнесу і ніхто інший. А промо прибрати на смітник – це знищити бізнес, що не відповідає державній політиці в сфері підтримки бізнесу. Та й просто суперечить здоровому глузду.

ОАМБ сказав:

Вимагайте місце біля фонтана за драмтеатром, архітектор знае де він подівся.

romarjo сказав:

А хто ж давав право на встановлення павільонів по Дашкевича?

Мишп сказав:

Я в шоке 1 их нкэужно сдать на металолом а не отдавать владелтцу
2 его проблемы что цветы закупил выбросить в мусорку нужно было
Позор горсовету

romarjo сказав:

А чому тільки в центрі міста? Розділити та розвести в різні райони, де це потрібно і є місця. в чому не рішення проблеми!

Світлана сказав:

Пане Чернявський! Ну чого Ви так вчепилися за театральну площу? У нас в місті ще багато вільного місця! Така велика площа перед облрадою гуляє.Раніше там Тулуб свої кіоски ставив, а тепер Ви поставте! А ще можна перед мерією, навколо фонтану. І взагалі у нас маса вільних фонтанів – і біля “Дружби народів”, і оте нещастя біля Палацу піонерів, і за облрадою. Дуже зручно – водичка для ваших квітів. А ще можна позмагатися за місця навколо Центрального ринку, постягувати колоди і поспилювати дерева. Там якраз не вистачає Ваших павільйонів.

Вгору