Директор департаменту влаштував “несподіванку” навчальним закладам Черкас

14 березня 2017, 21:45

Про спонтанні візити до навчальних закладів директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин розповів на своїй сторінці у соціальній мережі. Учора вранці керівник відвідав дві школи та садок. Він переконаний, що така практика значно ефективніша для виявлення та вирішення проблем, ніж кабінетна робота, інформує департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

- Як показує практика, незаплановані візити можуть виявити чимало проблем, - написав Ігор Володимирович. - Так, сьогодні зранку відвідав 2 школи - № 2, № 10 та садочку № 61. Оглянув території, приміщення, цікавився передусім господарськими проблеми. Уцілому залишився задоволeним станом шкіл.

У ЗОШ № 2 заступники директора Галина Григорівна та Валентина Олександрівна охоче провели екскурсію закладом. У коридорах і кабінетах затишно, в туалетах - чисто, а ось із утриманням території – складніше. Три гектари ділянки біля школи обслуговує 1 двірник. Забезпечити там порядок на всі сто відсотків, зрозуміло, не просто. 

Він зауважив, що за штатним розписом навчальний заклад може мати лише одного двірника та лише при наявності півтора гектара дерев - ще й садівника. Саме тому, очільник департаменту вважає доцільним більш активно залучати до облаштування територій школярів: створювати так звані дослідницькі дільниці, ландшафтні куточки.

- Адже це важливий елемент виховної роботи. Квітники та доглянуті газони радуватимуть око і вчителів, і дітей та батьків, - вважає Волошин. - Впевнений, що департаменту варто запропонувати заохочення до такої діяльності.

Крім того, серед проблем проінспектованої школи - "сміттєве питання". Сусідні багатоповерхівки систематично зносять непотріб під паркан школи, що обертається для неї штрафами. Цю проблему Ігор Волошин одразу порушив на нараді з керівниками відділів.

Вгору