Військовий зі Звенигородки звинувачує двох братів-росіян у побитті

04 липня 2024, 16:53

У Звенигородці серед ночі двоє зловмисників побили 46-річного військового Сергія Косенка. Чоловік стверджує, що це сталося нібито через суперечку щодо війни із сусідами-росіянами.

Сергій Косенко воював у складі 72-ої окремої механізованої бригади. За місяць до цих подій він за станом здоров'я демобілізувався. Через 2 дні після повернення додому, у нього виник конфлікт із сусідами. Військовий стверджує, що вони є уродженцями росії і вже давно нібито мають негативне ставлення до України. В часи Революції Гідності називали його "майданутим", запевняє Сергій Косенко.

"Їхня мати живе навпроти мого будинку. В неї є 2 сини, живуть у Києві, - розповідає журналістам Про все військовий. - Вони знали, що якщо я виживу і повернуся додому, моє відношення до них буде негативним, тому приготувалися. Більше того, вони підмовили військового напасти на мене разом з ними. Зайшли серед ночі, близько 2-ої години, почали бити мене. Цей військовий, коли я вирвався, запитав, чого я не на війні. Кажу, три тижні як звідти. У нього був шок. Повисла пауза і я зрозумів, що він не знає нічого про мене. Ці два сусіди йому щось понарозказували. Я показав УБД і він "замерз", проте конфлікт продовжився".

Сергій Косенко обурюється, що справу начебто намагаються "зам'яти". Натомість на нього самого за кілька днів після ситуації відкрили справу й провели обшуки. Що стало підставою, чоловік каже, що не знає.

Джерела у поліції на умовах анонімності розповідають журналістам Про все, що привід до конфлікту був іншим.

"Все почалося з того, що він пішов і ударив сусідку під час суперечки за територію чи щось таке. Ця жінка зателефонувала своїм синам і вони приїхали й побили його. Те, що він розповідає, все не зовсім так. Спочатку потерпілий казав, мовляв, я нічого не хочу, але потім ліг у лікарню", - розповідає джерело.

Сергій Косенко пояснює, що вже звернувся до суду із заявою на бездіяльність поліції.

Водночас, як стало відомо журналістам, самим нападникам невдовзі все ж можуть повідомити про підозру.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Крістіна :

Поліція надає брехливі свідчення, так як ні як не могло бути конфлікту через межу і тимпаче побиття бо сусіди живуть на проти будинку потерпілого «через дорогу» про яку суперечку за межу може іти мова!

Вгору