Військовий з Черкащини розкритикував Бондаренка через скандального екснардепа

04 квітня 2022, 17:25

Військовий Олег Собченко розкритикував владців Черкас через їхню прихильність до екснардепа  та власника Селищанського цукрового заводу Геннадія Бобова. Нещодавно на сторінці міськради з’явився допис з подякою олігарху за наданий цукор та молоко.

На потреби міста бізнесмен передав 10 тонн цукру та тонну молока.

«Сьогодні, відкинувши всі непорозуміння та суперечки, дуже важливо відчувати підтримку бізнесу. Спільними зусиллями ми наближаємо нашу перемогу над ворогом», - прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Олег Собченко до повномасштабної війни був присутнім на всіх судових засіданнях по справі убивства журналіста Василя Сергієнка. Бобова називає замовником злочину.

«Сьогодні 8-мі роковини по Василю Сергієнку. Серед теперішніх наших втрат все одно не можу згадувати про обставини його вбивства якось побіжно, чи між іншим.До болю знайомі відчуття, коли бачиш тіла убитих, закатованих цивільних зі скутими позаду руками у неглибоких піщаних могилах. Тим часом у Черкаській міській раді знову приступ толерантності до Бобова. Він "відвалив"  10 тонн цукру. Тому його треба обов'язково поставити у приклад, як власника великого бізнесу», - обурюється Собченко.

Вбивство Василя Сергієнка відбулось у 2014-ому році. Журналіст працював над розслідуванням земельних махінацій, яке вивело його до екснардепа Геннадія Бобова. Сергієнка викрали з його будинку у Корсуні. Згодом чоловіка знайшли закатованим у лісі. Слідство встановило шістьох причетних до злочину. Активісти вимагали оголосити підозру й Бобову. Також було подання до ВР, аби з нього зняли недоторканість. З невідомих причин документ відкликали.

Публікація з подякою на сторінці міськради у Фейсбуці на момент підготовки матеріалу зникла. На сайті ЧМР коротка версія допису залишилася.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Місцеві :

Міському голові Бондаренко А.В. глибоко по барабану надбання українського народу у боротьбі з його ворогами, в тому числі і внутрішніми. Для нього основне бабло і вихваляння самого себе. Гнать його в три шиї від державних органів.

Сенсей :

Повністю згоден!

Анири :

Не зря Зеленский назвал Мера бандитом

Sergio :

Так мер йшов на вибори від олігархічного блоку “За майбах”. Чому тут дивуватись?

Олександр :

Ви згадайте про Гуру замісника нашого мера

Тетяна. :

Дивують наші занадто толерантні виборці, або байдужі, що вибирають таких людей, а потім розказують які ж вони погані. То виберіть оральних людей, а не за гроші.

Іван :

Нічого нового.Свій свого бачить здалека.
Готуються святкувати перемогу.Приготували пилки.

Тамара :

про те що Бондаренко грошовий підлабузник знає мабуть усе місто але тихенько закривають очі

Киви :

Бездорожье,грязь,бродячие животные,отсутствие безопасности на дорогах-а вы про благодарности бондаренка убийце.

Кос :

Він повернув маленьку частинку пограбованого. А взагалі то гандон- має лишатися гандоном скільки він не заплатив би. Українська індульгенція на прикладі бобіка.

Zews :

Бандит он ,а не мэр, как в прошлом, так и в настоящем времени

Вгору