Військовослужбовцям Черкаського гарнізону показали кінострічку “Мирний 21”

01 липня 2023, 20:00

За підтримки Черкаської ОВА у кінотеатрі «Україна» відбулась презентація фільму «Мирний 21» для військовослужбовців Черкаського гарнізону. У ній взяв участь відомий режисер Ахтем Сеітаблаєв.

У основі кінострічки історія про довіру і її відсутність на тлі подій, які розгортаються на сході України на початку 2014 року. Головна тема розкривається через призму луганського прикордонного загону, бійців якого сепаратисти та російські спецслужби марно намагаються змусити зрадити свою країну.

Із великим захопленням переглядали фільм військовослужбовці.

- Це дуже хороший фільм. Ми наче перенеслися в Луганську область до прикордонників у 2014 рік, – ділиться емоціями старший солдат Євген.

Після перегляду фільму режисер поспілкувався із глядачами, розповідаючи про особливості створення стрічки:

- Коли ми її створювали, ми багато радилися і спілкувалися із військовими, учасниками подій. Багато персонажів взяті із справжньої історії про цю подію, – розповів Ахтем Сеітаблаєв. – Ми присвятили цю стрічку Павлу Лі. Він зіграв одну із ролей фільму. На жаль, у березні на початку повномасштабного вторгнення він загинув. Це була дуже хороша і щира людина.

Приємною зустріччю завершилась презентація стрічки у кінотеатрі. На неї завітала Вікторія Черкасова, яка саме в 2014 році проходила службу медичною сестрою в Луганському прикордонному загоні. Одна із героїнь фільму створена із її історії. Ахтем Сеітаблаєв щиро зрадів зустрічі, адже говорить, що з чоловіками, які брали участь в тих подіях, зустрічався майже з усіма і нарешті вдалося зустрітися і із пані Вікторією.

За інформацією пресслужби Черкаського обласного ТЦК та СП

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору